sport

Przed Katarzyną Dudek kolejne mistrzostwa

Przed Katarzyną Dudek kolejne mistrzostwa

Mistrzyni Świata w Fitness Sylwetkowym i zwyciężczyni kategorii „Open” podczas Mistrzostw Świata ,,World Fitness Championships” rozpoczęła już przygotowania to sezonu jesiennego. Priorytetem dla Katarzyny Dudek są Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranek, które odbędą się 9-12 listopada w Rumunii.

Mistrzyni w tym roku koncentruje się wyłącznie na jesiennych startach. Ukończony niedawno 35 rok życia uprawnia ją do startu w Mistrzostwach Świata Juniorów i Weteranek. Wystartuje w pierwszej grupie wiekowej 35-44 lat podczas Drugi przedział obejmuje wiek 45-49, a trzeci powyżej 49 roku życia.

Trzeci rok nieustannych treningów był dużym obciążeniem dla organizmu Kasi, dlatego potrzebowała chwili odpoczynku. Ostatnie tygodnie były dla niej czasem regeneracji. Teraz czas na powrót do regularnych treningów, dbanie o formę i kondycję. Mistrzyni trenuje obecnie 4 razy w tygodniu, wkrótce będzie trenowała przez 6 dni. Cały czas skrupulatnie przestrzega diety.

Przypomnijmy, że Katarzyna Dudek zajęła III miejsce w Plebiscycie Sportowym Portalu www.tsa24.com w kategorii Sportowiec Roku.

-W ubiegłym roku nie mogłam wziąć udziału w tych zawodach, bo byłam za młoda i nie spełniałam warunków wiekowych. 24 lutego w gronie przyjaciół i najbliższych świętowałam swoje urodziny. Powodem do radości była dla mnie nie tylko możliwość takiego świętowania, w prezencie od restauracji Ciżemka dostałam przyjęcie urodzinowe. Było to dla mnie bardzo miłe podziękowanie za reprezentację Sandomierza na Mistrzostwach Świata w Fitness Sylwetkowym. Tydzień wcześniej, 11 lutego otrzymałam nagrodę w plebiscycie sportowym portalu www.tsa24.com. Chciałabym podziękować wszystkim czytelnikom, którzy oddali na mnie głos. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie – powiedziała Katarzyna Dudek

kaska 1

dudek trzy

dudek 1

katarzyna dudek

dsc6116-kopiowanie

dudek dwa

Kinga Kędziora – Palińska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

Pilnie ! Poszukiwani wolontariusze, którzy mogą wesprzeć rodziców Bartusia

tsa24.com21 kwietnia 2021

Aleksandra Skubida ze srebrem

tsa24.com15 marca 2021

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna powstaną w Łukawie

tsa24.com5 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com1 marca 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

tsa24.com9 lutego 2021

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

tsa24.com2 grudnia 2020

Medale sandomierskich karateków

tsa24.com19 października 2020

II Jarski Bieg Na Zdrowie

tsa24.com5 października 2020

Mecz SPR Wisła Sandomierz vs SMS ZPRP Kielce – relacja

tsa24.com4 października 2020