sport

Przyjdź na mecz, przynieś zakrętki i pomóż uratować życie dziecka

Przyjdź na mecz, przynieś zakrętki i pomóż uratować życie dziecka

6 listopada o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Koseły odbędzie się mecz Derbowy pomiędzy Wisłą Sandomierz a Pogonią Staszów. Mecz ze względu na duże zainteresowanie zyskał miano HITU RUNDY JESIENNEJ.

– Spotkanie jest dla nas bardzo ważne. Mecz Derbowy rządzi się swoimi prawami i zawodnicy będą o wiele bardziej skupieni i zaangażowani niż w innych spotkaniach. Tym bardziej, że stawką prócz dominacji w regionie jest zapewnienie sobie MISTRZOSTWA JESIENI. W prawdzie do Mistrza Jesieni wystarczy zdobycie jednego punktu w 2 ostatnich meczach, naszym celem jest zdobycie 6 punktów – Sebastian Wieczorek Prezes Klubu.

Spotkanie ma bardzo duże znaczenie dla kibiców Sandomierskiej Wisły. Wisła i Pogoń od lat nie darzą się sympatią. Co na pewno korzystnie wpłynie na frekwencję na tym spotkaniu.  Liczny przyjazd w ok. 150 osobowej grupie zapowiadają sympatycy ze Staszowa. Miejscowi kibice również mocno mobilizują się na to spotkanie. Miasto zostało mocno ozdbione w transparenty i folie informujące o tym spotkaniu jak i również w plakaty.pogon

– Derby z Pogonią zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tak samo będzie i 6 listopada. Klub jest gotowy na organizację tego spotkania.  Na meczu szykujemy się na rekord frekwencji w tym sezonie.Ostatni mecz derbowy odbył się w marcu 2012 roku, więc apetyt takich spotkań jest duży. W ostatnich derbach wygraliśmy 1:0 po trafieniu obecnego trenera Jarosława Pacholarza. Tym razem nie wyobrażamy sobie innego scenariusza niż zwycięstwo – Sebastian Wieczorek Prezes Klubu.

Na mecz derbowy odbędzie się przedsprzedaż wejściówek w Kasie Biletowej na terenie stadionu.

4 listopada (piątek) – godz. 17:00-18:30 5 listopada (sobota) – godz. 13:00-14:00 6 listopada (niedziela) – godz. od 11:00.

Ceny biletów:8 zł – NORMALNY
4 zł – SZKOLNY

Wykorzystując liczny Potencjał Zarząd Klubu zobowiązał się do Pomocy 3- miesięcznemu Stasiowi, który cierpi na Raka Oka. W związku z pomocą przeprowadzona jest zbiórka nakrętek dla małego chłopczyka. Zakrętki będą gromadzone przy kasie klubowej. Odbędzie się jeszcze zbiórka pieniędzy przeprowadzona przez Wolontariuszy.

Wykorzystując fakt, że na meczu z Pogonią Staszów będzie duża publika organizujemy zbiórkę nakrętek dla Małego Stasia.Pomagaliśmy nie raz i pomagać będziemy. Dlatego po raz kolejny wykorzystujemy NASZ liczny, drzemiący w naszej grupie potencjał i  wspomagamy tym razem Małego Stasia pochodzącego ze Staszowa. W takich sytuacjach miejsce pochodzenia jest nieistotne i działamy ponad podziałami – Paryk Konopka Członek Zarządu.

W trakcie meczu przeprowadzona będzie również Promocja Kart Cashback – w projekt w który wszedł Klub SKS WISŁA. Karty będzie można rejestrować w kawiarni klubowej w trakcie trwania meczu.

– Zachęcamy do  rejestracji kart, robienia zakupów i  wspierania przy tym naszego Klubu – mówi Sebastian Wieczorek Prezes Klubu.

źródło: Wisła Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Więcej w sport

Kolejny udany start sandomierskich karateków

tsa24.com18 października 2021

Udany start podopiecznych Andrzeja Orłowskiego

tsa24.com4 października 2021

MP w fitness akrobatyczny

tsa24.com4 października 2021

Siatkarski weekend w Sandomierzu

tsa24.com4 października 2021

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

XII Triathlon Ziemi Sandomierskiej- Fotorelacja

tsa24.com23 sierpnia 2021

Niepowtarzalna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com23 sierpnia 2021

Trwają zapisy do trzeciej edycji Biegu Szklarskiego

tsa24.com17 sierpnia 2021

Sportowy tydzień z MOSIR-em

tsa24.com16 sierpnia 2021