sport

Przyjdź na mecz, przynieś zakrętki i pomóż uratować życie dziecka

Przyjdź na mecz, przynieś zakrętki i pomóż uratować życie dziecka

6 listopada o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Koseły odbędzie się mecz Derbowy pomiędzy Wisłą Sandomierz a Pogonią Staszów. Mecz ze względu na duże zainteresowanie zyskał miano HITU RUNDY JESIENNEJ.

– Spotkanie jest dla nas bardzo ważne. Mecz Derbowy rządzi się swoimi prawami i zawodnicy będą o wiele bardziej skupieni i zaangażowani niż w innych spotkaniach. Tym bardziej, że stawką prócz dominacji w regionie jest zapewnienie sobie MISTRZOSTWA JESIENI. W prawdzie do Mistrza Jesieni wystarczy zdobycie jednego punktu w 2 ostatnich meczach, naszym celem jest zdobycie 6 punktów – Sebastian Wieczorek Prezes Klubu.

Spotkanie ma bardzo duże znaczenie dla kibiców Sandomierskiej Wisły. Wisła i Pogoń od lat nie darzą się sympatią. Co na pewno korzystnie wpłynie na frekwencję na tym spotkaniu.  Liczny przyjazd w ok. 150 osobowej grupie zapowiadają sympatycy ze Staszowa. Miejscowi kibice również mocno mobilizują się na to spotkanie. Miasto zostało mocno ozdbione w transparenty i folie informujące o tym spotkaniu jak i również w plakaty.pogon

– Derby z Pogonią zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tak samo będzie i 6 listopada. Klub jest gotowy na organizację tego spotkania.  Na meczu szykujemy się na rekord frekwencji w tym sezonie.Ostatni mecz derbowy odbył się w marcu 2012 roku, więc apetyt takich spotkań jest duży. W ostatnich derbach wygraliśmy 1:0 po trafieniu obecnego trenera Jarosława Pacholarza. Tym razem nie wyobrażamy sobie innego scenariusza niż zwycięstwo – Sebastian Wieczorek Prezes Klubu.

Na mecz derbowy odbędzie się przedsprzedaż wejściówek w Kasie Biletowej na terenie stadionu.

4 listopada (piątek) – godz. 17:00-18:30 5 listopada (sobota) – godz. 13:00-14:00 6 listopada (niedziela) – godz. od 11:00.

Ceny biletów:8 zł – NORMALNY
4 zł – SZKOLNY

Wykorzystując liczny Potencjał Zarząd Klubu zobowiązał się do Pomocy 3- miesięcznemu Stasiowi, który cierpi na Raka Oka. W związku z pomocą przeprowadzona jest zbiórka nakrętek dla małego chłopczyka. Zakrętki będą gromadzone przy kasie klubowej. Odbędzie się jeszcze zbiórka pieniędzy przeprowadzona przez Wolontariuszy.

Wykorzystując fakt, że na meczu z Pogonią Staszów będzie duża publika organizujemy zbiórkę nakrętek dla Małego Stasia.Pomagaliśmy nie raz i pomagać będziemy. Dlatego po raz kolejny wykorzystujemy NASZ liczny, drzemiący w naszej grupie potencjał i  wspomagamy tym razem Małego Stasia pochodzącego ze Staszowa. W takich sytuacjach miejsce pochodzenia jest nieistotne i działamy ponad podziałami – Paryk Konopka Członek Zarządu.

W trakcie meczu przeprowadzona będzie również Promocja Kart Cashback – w projekt w który wszedł Klub SKS WISŁA. Karty będzie można rejestrować w kawiarni klubowej w trakcie trwania meczu.

– Zachęcamy do  rejestracji kart, robienia zakupów i  wspierania przy tym naszego Klubu – mówi Sebastian Wieczorek Prezes Klubu.

źródło: Wisła Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Sandomierza

tsa24.com12 maja 2021

Pilnie ! Poszukiwani wolontariusze, którzy mogą wesprzeć rodziców Bartusia

tsa24.com21 kwietnia 2021

Aleksandra Skubida ze srebrem

tsa24.com15 marca 2021

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna powstaną w Łukawie

tsa24.com5 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com1 marca 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

tsa24.com9 lutego 2021

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

tsa24.com2 grudnia 2020

Medale sandomierskich karateków

tsa24.com19 października 2020

II Jarski Bieg Na Zdrowie

tsa24.com5 października 2020