Bez kategorii

Przywitaj Nowy Rok w Sandomierzu!

Przywitaj Nowy Rok w Sandomierzu!

Urząd Miasta w Sandomierzu oraz Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na Powitanie Nowego Roku w Sandomierzu. Przewidziany jest, tradycyjny już, polonez wokół Ratusza, pokaz fajerwerków oraz życzenia noworoczne. Impreza rusza o godz. 21.00, a jej zakończenie planowane jest na godzinę 2.00 Nowego Roku.  Sylwestr odbędzie się w samym sercu miasta, czyli na Rynku Starego Miasta.

Uczestnicy wydarzenia zapraszani są do udziału w konkursie “z przesłaniem ekologicznym w tle”. Aby nasze piękne Stare Miasto nie zostało zaśmiecone butelkami podczas zabawy sylwestrowej, będzie możliwość wyrzucenia pustej butelki do kontenera. Przy kontenerze zostaną rozdane kupony konkursowe, składające się z dwóch części; jedną część ponumerowanego kuponu wrzucamy do butelki która powędruje do pojemnika, druga pozostaje przy każdym wrzucającym butelkę.

Z kontenera zapełnionego butelkami rozlosowane nagrody. Trzech szczęśliwców, posiadających numer zgodny, z tym znajdującym się w butelce otrzyma nagrodę niespodziankę!

Zachęcamy do wrzucania “szczęśliwych butelek” i wspólnego świętowania Nowego Roku w Sandomierzu!

Muzycznie pojawią się najnowsze hity jak i niezapomniane klasyki z lat ubiegłych.

DJ WuDu – Sandomierz
Pierwsze gramofony zakupił w 2001 r. W tym też roku poznał Dj’a Taśmy Trzaski aka Daniel Drumz z którym prowadził pierwsze imprezy hip-hop w Sandomierzu, których był również organizatorem. Od tego czasu grał wiele imprez/eventów głównie na terenie województw świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego. Prowadzi od pierwszej edycji Oleszyce Rap Festiwal, ma za sobą koncerty za granicą (Holandia). Grał na jednej scenie min. z Pokahontaz, Molesta, O.S.T.R. Grubson, Eldo, DonGuralesko, Peja, Firma, Hemp Gru, Hifi Banda, Chada, Pih, Pezet/Małolat, JWP i innymi. Jest właścicielem sklepu z odzieżą hip-hopową Good Vibes Shop. Zajmuje się również organizacją koncertów.

DJ Łapy-Kielce
Pierwsze imprezy zaczął grać w latach 2011/12, zajmował się prowadzeniem większości hiphopowych imprez w Kielcach, występował obok artystów takich jak Letni Chamski Podryw, Rover, HuczuHucz, Dixon37. Ma za sobą koncerty za granicą (Anglia) oraz liczne występy w całej Polsce.

W rytmach reggae – Damian “Wujek” Wojciechowski i Bożena Mazur – oryginalny projekt muzyczny łączący duży talent wokalny Bożeny oraz charyzmę muzyczną i sceniczną Damiana. W ramach Powitania Nowego Roku zaprezentują mieszankę muzyki reggae z elementami pop we własnych, stworzonych specjalnie z tej okazji aranżacjach.

plakat_a2

źródło: UM Sandomierz/M.Maj

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Złota

tsa24.com3 marca 2021

Nagrody Publiczności w konkursie “Porównania 29”

tsa24.com19 stycznia 2021

Ferie zimowe z komiksem!

tsa24.com4 stycznia 2021

Inwestycja zaprojektowana z myślą o przyszłości

tsa24.com30 grudnia 2020

Mamy dwa nowe i cztery wyremontowane mosty w województwie

tsa24.com11 grudnia 2020

Zawieszanie linii Tarnobrzeg – Gdańsk

tsa24.com10 listopada 2020

Rozpoczynamy nabór wolontariuszy do 29. Finału WOŚP

tsa24.com9 listopada 2020

Darmowy listopad 2020. Zaproszenie na konferencję online

tsa24.com5 listopada 2020

Planowane wyłączenia prądu

tsa24.com22 lipca 2020