kultura i rozrywka

Repertuar “Kina Starówka”

Repertuar “Kina Starówka”

Przedstawiam Państwu najnowszy repertuar “Kina Starówka”, z który wystartuje już od najbliższego piątku 24 stycznia! A w nim:
“PSY 3. W IMIĘ ZASAD” – Kultowy już film PSY z 1992 roku, później druga część w 1994 i nareszcie doczekaliśmy się części trzeciej po 25-letniej przerwie. Za reżyserię trzeciej części również odpowiada Władysław Pasikowski, w głównej roli niezmiennie Bogusław Linda jako znany z poprzednich części Mauer, a obok niego na ekranie zobaczymy m.in.: Marcina Dorocińskiego, Cezarego Pazurę, Jana Frycza, Sebastiana Fabijańskiego.
“MAYDAY” – Komedia oparta na spektaklu mającym sporą popularność na polskich scenach teatralnych. W roli głównej: Piotr Adamczyk i partnerujący mu Adam Woronowicz, ponadto Anna Dereszowska oraz Weronika Książkiewicz.

Fabuła: Janek prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi , z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi, z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek. Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

“1917” – Film posiadający 10 nominacji do Oscara, dwukrotny laureat Złotego Globu oraz wielu innych nagród. Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.
“365 DNI” – Erotyczny film oparty na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej.
Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. Film tylko dla widzów dorosłych.
Szczegóły i bilety online www.kinostarowka.com.pl.
Żródło S.C.K.
 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w kultura i rozrywka

Wolne Śpiewanie na Dziedzińcu Zamku Królewskiego w Sandomierzu

tsa24.com26 lipca 2021

Profilaktyczna sobota w Sandomierzu

tsa24.com26 lipca 2021

IV Gala Orderu Rzeki Wisły oraz Festival Dookoła Wody

tsa24.com26 lipca 2021

XXX Festiwal Muzyka w Sandomierzu

tsa24.com21 lipca 2021

Nowe atrakcje Muzeum Diecezjalnego w Sandomierzu

tsa24.com20 lipca 2021

Letni Ogród Muzyczny – pokaz filmu „Dziewczynka z zapałkami”

tsa24.com20 lipca 2021

Koncert “Harasiewicz w polskich zamkach i pałacach” – Zamek Królewski w Sandomierzu

tsa24.com9 lipca 2021

Wystawa akwareli autorstwa Jurija Sulimowa

tsa24.com8 lipca 2021

Klimontów – Kryształowe Berło dla Mirosława Baki

tsa24.com7 lipca 2021