Rozrywka

Repertuar „Kina Starówka” w Sandomierzu

Repertuar „Kina Starówka” w Sandomierzu

Przedstawiamy Państwu najnowszy repertuar „Kina Starówka”:
TEŚCIOWIE – Pełnometrażowy debiut fabularny Kuby Michalczuka, który zabiera nas na wesele – z tym wyjątkiem, że bez młodej pary! Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamienią się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.
Obsada: Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Iza Kuna.
ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW PREMIERA!!!Polski Kandydat do Oscara, film w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego (Ostatnia Rodzina, serial Król). Historia morderstwa Grzegorza Przemyka, syna opozycyjnej poetki Barbary Sadowskiej, który w maju 1983 roku został zakatowany przez milicjantów. Film powstał na podstawie książki Cezarego Łazarewicza pod tym samym tytułem, a w rolach głównych będziemy mogli zobaczyć m.in.: Tomasza Ziętka, Jacka Braciaka, Agnieszkę Grochowską, Roberta Więckiewicza, czy Tomasza Kota.
Wyszyński – Zemsta czy Przebaczenie – Jest rok 1944, w ferworze wojny poznajemy młodego księdza Wyszyńskiego, który niedawno został mianowany kapelanem oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej. Równolegle działa on w powstańczym szpitalu. Wszyscy znają go tam pod pseudonimem „Radwan II”. Wojenna rzeczywistość jest dla ks. Wyszyńskiego kuźnią charakteru, walką o nadzieję i miłość, szczególnie wobec nieprzyjaciół. Jak w wojennej codzienności mamy wybaczać – pyta bohater, zwracając się do Źródła swego powołania. W czasie krytycznych sytuacji takich jak rewizja szpitala przez oddziały SS czy podczas łapanki, Wyszyński staje w obliczu próby. Stara się dzielnie wspierać swoich kompanów, dodając im nadziei. Obsada: Ksawery Szlenkier, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Kawiorska, Marcin Kwaśny i inni.

Nie czas umierać – Długo wyczekiwana kolejna część o Jamesie Bondzie, czyli Nie czas umierać. W główne role wcielili się: Daniel Craig i Rami Malek. James Bond po odejściu z szeregów MI6 wiedzie sielankowe życie na Jamajce. Spokój jednak nie trwa długo, gdyż odwiedza go Felix Leiter z CIA. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w misji rozwiązania zagadki tajemniczego porwania naukowca. Zadanie okazuje się jednak dużo trudniejsze niż zakładano, a agent 007 trafia na niebezpiecznego przeciwnika, uzbrojonego w nową, zabójczą technologię.

Szczegóły i bilety online: www.kinostarowka.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny” – Głosuj na Sandomierz

tsa24.com27 października 2021

Koprzywnickie Bziuki- na Krajowej Liście Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego

tsa24.com26 października 2021

Dniówka w sadzie Wójta Gminy Samborzec odpracowana

tsa24.com26 października 2021

Zbiórka nakrętek dla małej Igi

tsa24.com26 października 2021

Bartuś z Sandomierza świętował pierwsze urodziny

tsa24.com25 października 2021

II miejsce dla KGW Klimontowianki za potrawę z gęsiny

tsa24.com22 października 2021

Jesienny repertuar „Kina Starówka” w Sandomierzu

tsa24.com19 października 2021

Popularny aktor Jerzy Bończak przyjedzie do Ossolina!

tsa24.com11 października 2021

VIII Marsz Pier[w]si w Sandomierzu

tsa24.com8 października 2021