Rozrywka

Repertuar „Kina Starówka” w Sandomierzu

Repertuar „Kina Starówka” w Sandomierzu

Przedstawiamy Państwu najnowszy repertuar „Kina Starówka”:
TEŚCIOWIE – Pełnometrażowy debiut fabularny Kuby Michalczuka, który zabiera nas na wesele – z tym wyjątkiem, że bez młodej pary! Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamienią się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.
Obsada: Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Iza Kuna.
ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW PREMIERA!!!Polski Kandydat do Oscara, film w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego (Ostatnia Rodzina, serial Król). Historia morderstwa Grzegorza Przemyka, syna opozycyjnej poetki Barbary Sadowskiej, który w maju 1983 roku został zakatowany przez milicjantów. Film powstał na podstawie książki Cezarego Łazarewicza pod tym samym tytułem, a w rolach głównych będziemy mogli zobaczyć m.in.: Tomasza Ziętka, Jacka Braciaka, Agnieszkę Grochowską, Roberta Więckiewicza, czy Tomasza Kota.
Wyszyński – Zemsta czy Przebaczenie – Jest rok 1944, w ferworze wojny poznajemy młodego księdza Wyszyńskiego, który niedawno został mianowany kapelanem oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej. Równolegle działa on w powstańczym szpitalu. Wszyscy znają go tam pod pseudonimem „Radwan II”. Wojenna rzeczywistość jest dla ks. Wyszyńskiego kuźnią charakteru, walką o nadzieję i miłość, szczególnie wobec nieprzyjaciół. Jak w wojennej codzienności mamy wybaczać – pyta bohater, zwracając się do Źródła swego powołania. W czasie krytycznych sytuacji takich jak rewizja szpitala przez oddziały SS czy podczas łapanki, Wyszyński staje w obliczu próby. Stara się dzielnie wspierać swoich kompanów, dodając im nadziei. Obsada: Ksawery Szlenkier, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Kawiorska, Marcin Kwaśny i inni.

Nie czas umierać – Długo wyczekiwana kolejna część o Jamesie Bondzie, czyli Nie czas umierać. W główne role wcielili się: Daniel Craig i Rami Malek. James Bond po odejściu z szeregów MI6 wiedzie sielankowe życie na Jamajce. Spokój jednak nie trwa długo, gdyż odwiedza go Felix Leiter z CIA. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w misji rozwiązania zagadki tajemniczego porwania naukowca. Zadanie okazuje się jednak dużo trudniejsze niż zakładano, a agent 007 trafia na niebezpiecznego przeciwnika, uzbrojonego w nową, zabójczą technologię.

Szczegóły i bilety online: www.kinostarowka.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Popularny aktor Jerzy Bończak przyjedzie do Ossolina!

tsa24.com11 października 2021

VIII Marsz Pier[w]si w Sandomierzu

tsa24.com8 października 2021

Siatkarski weekend w Sandomierzu

tsa24.com4 października 2021

Spektakl pt. „Życie Jadzi według mnie”

tsa24.com29 września 2021
centrum informacji

Wyróżnienie dla sandomierskiego Centrum Informacji Turystycznej

tsa24.com28 września 2021

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

Dzień ZdrowECO Optymisty

tsa24.com27 września 2021

Piknik Rodzinny w „Przystanku Błonie”

tsa24.com24 września 2021

WITAMINA JAZZ 2021

tsa24.com24 września 2021