Rozrywka

Repertuar “Kina Starówka” w Sandomierzu

Repertuar “Kina Starówka” w Sandomierzu

Wrześniowy repertuar Kina “Starówka”:
“Pętla” – Najnowszy film Patryka Vegi, opowiadający o aferze podkarpackiej. Młody policjant pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. W rolach głównych: Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski.

“Nowi Mutanci”  – Kolejny film z serii Marvela w klimacie Sci-fi. Fabuła: Pięcioro młodych mutantów, trzymanych w sekretnym ośrodku wbrew ich woli, przebudza swoje zdolności i walczy, by uciec od grzechów przeszłości.
“25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komenda” PREMIERA !!! – Dramat, którym do niedawna żyła cała Polska. Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego. W rolach głównych: Piotr Trojan, Agata Kulesza, Jan Frycz.
“Jak najdalej stąd” – PREMIERA !!! – Kolejny długometrażowy film po głośnej “Cichej nocy” w reżyserii Piotra Domalewskiego. “Jak najdalej stąd’ to historia Oli, zbuntowanej nastolatce, która marzy o własnym samochodzie i większej życiowej samodzielności. Niespodziewane i tragiczne wiadomości z Irlandii, gdzie od lat pracuje jej ojciec, sprawiają, że wyrusza sama w daleką podróż. Los przeznacza jej nie lada wyzwanie – w imieniu rodziny ma sprowadzić ciało zmarłego do Polski.. W filmie wystąpili: Zofia Stafiej, Kinga Preis, Arkadiusz Jakubik.
Szczegóły i bilety online www.kinostarowka.com.pl.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

“Świętokrzyskie kocha Sport”

tsa24.com21 września 2020

Rekordowa liczba zawodników na “Otwartym Turnieju Piłki Nożnej “

tsa24.com17 września 2020

Koncert zespołu House of Death

tsa24.com16 września 2020

Zakończenie I edycji Sandomierskiej Ligi Siatkówki Plażowej 2020

tsa24.com14 września 2020

Podsumowanie akcji “Lato w mieście 2020 “

tsa24.com31 sierpnia 2020

Koncert sandomierzanki Agaty Gałach

tsa24.com28 sierpnia 2020

Wyjątkowa oferta sklepu TIP-TOP ROWERY

tsa24.com24 sierpnia 2020

Udane zawody wędkarskie nad zalewem w Koprzywnicy

tsa24.com21 sierpnia 2020

Repertuar “Kina Starówka” w Sandomierzu 07.08-03.09.2020

tsa24.com12 sierpnia 2020