Rozrywka

Sandomierska Strefa Rocka – relacja

Sandomierska Strefa Rocka – relacja

W minioną sobotę, 18 września 2021 r., w sandomierskim Porcie Kultury przy ul. Portowej 24 w Sandomierzu, z inicjatywy lokalnych zespołów działających w Garażu Muzycznym oraz Sandomierskiego Centrum Kultury, sympatycy mocnego, rockowego brzmienia bawili się znakomicie na Sandomierskiej Strefie Rocka.

Jak się okazało, czas pandemii był okresem dużej aktywności rockowych zespołów muzycznych, które na co dzień swoje umiejętności szlifują w tzw. Garażu Muzycznym. Jako pierwszy zaprezentował się zespół Depressound, który działa relatywnie najkrócej, ale składa się w głównej mierze z doświadczonych już w innych projektach muzyków. Następnie, licznie gromadząca się publiczność wysłuchała z dużą uwagą i podziwem występu zespołu Monster Monkey. Trzeci na scenie pojawił się bodaj najmłodszy w obsadzie Blindfolded i również zapewnił słuchaczom wiele emocji swoim występem. Tuż po nim, po krótkiej przerwie, zebrani wysłuchali kolejnego występu – tym razem zespołu Slaughter Of The Souls, który już wiele razy gościł na rockowych scenach w Sandomierzu i poza nim. Doświadczeni muzycy także nie zawiedli i zgodnie z oczekiwaniami zostali nagrodzeni licznymi, gromkimi brawami. Tuż po nich, a przed gościem specjalnym, na swój koncert zaprosił bodaj najbardziej rozpoznawalny sandomierski zespół – S.N.O.W., który zaprezentował kilka, zarówno starszych, jak i nowszych utworów ze swojego repertuaru oraz kompozycje Izabeli Trojanowskiej i Miry Kubasińskiej we własnych aranżacjach.

Występ każdego z pięciu zespołów działających w Garażu Muzycznym dostarczył przybyłej publiczności wielu dobrych emocji i wrażeń. Każdy z nich został gorąco nagrodzony gromkim aplauzem.

Na zakończenie Sandomierskiej Strefy Rocka przyszła pora na występ zespołu JELONEK, którego charyzmatyczny lider – Michał Jelonek, porwał sandomierską publiczność do zabawy, wykonując szereg swoich najbardziej popularnych utworów. Muzycy również świetnie odnaleźli się na scenie i z entuzjazmem podsycali rockowe emocje każdym kolejnym wykonaniem.

Sandomierska Strefa Rocka 2021 zakończyła się ok. godziny 23.00 i mimo zmęczenia dało się odczuć, że sprawiła wiele radości oraz satysfakcji sympatykom rockowej muzyki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i dobrą wspólną zabawę. Gratulujemy świetnego występu każdemu zespołowi i dziękujemy jednocześnie za dobrą współpracę oraz ogromne zaangażowanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło SCK Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Popularny aktor Jerzy Bończak przyjedzie do Ossolina!

tsa24.com11 października 2021

VIII Marsz Pier[w]si w Sandomierzu

tsa24.com8 października 2021

Siatkarski weekend w Sandomierzu

tsa24.com4 października 2021

Spektakl pt. „Życie Jadzi według mnie”

tsa24.com29 września 2021
centrum informacji

Wyróżnienie dla sandomierskiego Centrum Informacji Turystycznej

tsa24.com28 września 2021

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

Dzień ZdrowECO Optymisty

tsa24.com27 września 2021

Piknik Rodzinny w „Przystanku Błonie”

tsa24.com24 września 2021

WITAMINA JAZZ 2021

tsa24.com24 września 2021