Bez kategorii

Sandomierskie powitanie Nowego Roku

Sandomierskie powitanie Nowego Roku

Zapraszamy na Powitanie Nowego Roku w Sandomierzu. Przewidziany jest, tradycyjny już wspólny polonez wokół Ratusza, pokaz fajerwerków oraz życzenia noworoczne. Całość okraszona będzie tanecznymi hitami w wykonaniu Dj WuDu z Sandomierza i Dj Łapy z Kielc. Usłyszymy również duet Wujek & Bożena Mazur w rytmach reggae.

Impreza rusza o godz. 21.00, a jej zakończenie przewidywane jest na godzinę 02.00 już w Nowym Roku. Na sandomierskiego sylwestra zapraszamy do serca miasta, czyli na Rynek Starego Miasta.

Nie może Was tam zabraknąć!

Powitanie Nowego roku - plakat uzupełnienie_small

***

“DJ WuDu – Sandomierz
Pierwsze gramofony zakupił w 2001 r. W tym też roku poznał Dj’a Taśmy Trzaski aka Daniel Drumz z którym prowadził pierwsze imprezy hip-hop w Sandomierzu, których był również organizatorem. Od tego czasu grał wiele imprez/eventów głównie na terenie województw świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego. Prowadzi od pierwszej edycji Oleszyce Rap Festiwal, ma za sobą koncerty za granicą (Holandia). Grał na jednej scenie min. z Pokahontaz, Molesta, O.S.T.R. Grubson, Eldo, DonGuralesko, Peja, Firma, Hemp Gru, Hifi Banda, Chada, Pih, Pezet/Małolat, JWP i innymi. Jest właścicielem sklepu z odzieżą hip-hopową Good Vibes Shop. Zajmuje się również organizacją koncertów.
DJ Łapy – Kielce
Pierwsze imprezy zaczął grac w latach 2011/12, zajmował się prowadzeniem większości hiphopowych imprez w Kielcach, występował obok artystów takich jak Letni Chamski POdryw, Rover, HuczuHucz, Dixon37.
Ma za sobą koncerty za granicą (Anglia) oraz liczne występy w całej Polsce.
“W rytmach reggae” – Damian “Wujek” Wojciechowski i Bożena Mazur
Oryginalny projekt muzyczny łączący duży talent wokalny Bożeny oraz charyzmę muzyczną i sceniczną Damiana. W ramach Powitania Nowego Roku zaprezentują mieszankę muzyki reggae z elementami pop we własnych, stworzonych specjalnie z tej okazji aranżacjach.

źródło: SCK/M.Maj

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

Nagrody Publiczności w konkursie “Porównania 29”

tsa24.com19 stycznia 2021

Ferie zimowe z komiksem!

tsa24.com4 stycznia 2021

Inwestycja zaprojektowana z myślą o przyszłości

tsa24.com30 grudnia 2020

Mamy dwa nowe i cztery wyremontowane mosty w województwie

tsa24.com11 grudnia 2020

Zawieszanie linii Tarnobrzeg – Gdańsk

tsa24.com10 listopada 2020

Rozpoczynamy nabór wolontariuszy do 29. Finału WOŚP

tsa24.com9 listopada 2020

Darmowy listopad 2020. Zaproszenie na konferencję online

tsa24.com5 listopada 2020

Planowane wyłączenia prądu

tsa24.com22 lipca 2020
prąd

Planowane wyłączenia prądu

tsa24.com7 lipca 2020