Bez kategorii

Sandomierskie powitanie Nowego Roku

Sandomierskie powitanie Nowego Roku

Zapraszamy na Powitanie Nowego Roku w Sandomierzu. Przewidziany jest, tradycyjny już wspólny polonez wokół Ratusza, pokaz fajerwerków oraz życzenia noworoczne. Całość okraszona będzie tanecznymi hitami w wykonaniu Dj WuDu z Sandomierza i Dj Łapy z Kielc. Usłyszymy również duet Wujek & Bożena Mazur w rytmach reggae.

Impreza rusza o godz. 21.00, a jej zakończenie przewidywane jest na godzinę 02.00 już w Nowym Roku. Na sandomierskiego sylwestra zapraszamy do serca miasta, czyli na Rynek Starego Miasta.

Nie może Was tam zabraknąć!

Powitanie Nowego roku - plakat uzupełnienie_small

***

„DJ WuDu – Sandomierz
Pierwsze gramofony zakupił w 2001 r. W tym też roku poznał Dj’a Taśmy Trzaski aka Daniel Drumz z którym prowadził pierwsze imprezy hip-hop w Sandomierzu, których był również organizatorem. Od tego czasu grał wiele imprez/eventów głównie na terenie województw świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego. Prowadzi od pierwszej edycji Oleszyce Rap Festiwal, ma za sobą koncerty za granicą (Holandia). Grał na jednej scenie min. z Pokahontaz, Molesta, O.S.T.R. Grubson, Eldo, DonGuralesko, Peja, Firma, Hemp Gru, Hifi Banda, Chada, Pih, Pezet/Małolat, JWP i innymi. Jest właścicielem sklepu z odzieżą hip-hopową Good Vibes Shop. Zajmuje się również organizacją koncertów.
DJ Łapy – Kielce
Pierwsze imprezy zaczął grac w latach 2011/12, zajmował się prowadzeniem większości hiphopowych imprez w Kielcach, występował obok artystów takich jak Letni Chamski POdryw, Rover, HuczuHucz, Dixon37.
Ma za sobą koncerty za granicą (Anglia) oraz liczne występy w całej Polsce.
„W rytmach reggae” – Damian „Wujek” Wojciechowski i Bożena Mazur
Oryginalny projekt muzyczny łączący duży talent wokalny Bożeny oraz charyzmę muzyczną i sceniczną Damiana. W ramach Powitania Nowego Roku zaprezentują mieszankę muzyki reggae z elementami pop we własnych, stworzonych specjalnie z tej okazji aranżacjach.

źródło: SCK/M.Maj

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

tsa24.com30 września 2021

Szpital w Sandomierzu – „Całkowity zakaz odwiedzin”

tsa24.com20 września 2021

DEZAMET dostarczył 5500 pocisków do RAKÓW

tsa24.com13 września 2021

„Profilaktyka 40 PLUS”- Masz 40 lat? Skorzystaj z darmowych badań

tsa24.com7 lipca 2021

Policja apeluje o ostrożność nad wodą

tsa24.com23 czerwca 2021

Sukces matematyczny na szczeblu międzynarodowym Julii i Krystiana

tsa24.com15 czerwca 2021

Piknik Charytatywny z Okazji Dnia Dziecka w Sandomierzu

tsa24.com27 maja 2021

Zagłosuj na podwórko NIVEA w Sandomierzu

tsa24.com25 maja 2021

Zmarł ks. Tomasz Kotulski

tsa24.com28 kwietnia 2021