Bez kategorii

Sandomierskie powitanie Nowego Roku

Sandomierskie powitanie Nowego Roku

Zapraszamy na Powitanie Nowego Roku w Sandomierzu. Przewidziany jest, tradycyjny już wspólny polonez wokół Ratusza, pokaz fajerwerków oraz życzenia noworoczne. Całość okraszona będzie tanecznymi hitami w wykonaniu Dj WuDu z Sandomierza i Dj Łapy z Kielc. Usłyszymy również duet Wujek & Bożena Mazur w rytmach reggae.

Impreza rusza o godz. 21.00, a jej zakończenie przewidywane jest na godzinę 02.00 już w Nowym Roku. Na sandomierskiego sylwestra zapraszamy do serca miasta, czyli na Rynek Starego Miasta.

Nie może Was tam zabraknąć!

Powitanie Nowego roku - plakat uzupełnienie_small

***

“DJ WuDu – Sandomierz
Pierwsze gramofony zakupił w 2001 r. W tym też roku poznał Dj’a Taśmy Trzaski aka Daniel Drumz z którym prowadził pierwsze imprezy hip-hop w Sandomierzu, których był również organizatorem. Od tego czasu grał wiele imprez/eventów głównie na terenie województw świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego. Prowadzi od pierwszej edycji Oleszyce Rap Festiwal, ma za sobą koncerty za granicą (Holandia). Grał na jednej scenie min. z Pokahontaz, Molesta, O.S.T.R. Grubson, Eldo, DonGuralesko, Peja, Firma, Hemp Gru, Hifi Banda, Chada, Pih, Pezet/Małolat, JWP i innymi. Jest właścicielem sklepu z odzieżą hip-hopową Good Vibes Shop. Zajmuje się również organizacją koncertów.
DJ Łapy – Kielce
Pierwsze imprezy zaczął grac w latach 2011/12, zajmował się prowadzeniem większości hiphopowych imprez w Kielcach, występował obok artystów takich jak Letni Chamski POdryw, Rover, HuczuHucz, Dixon37.
Ma za sobą koncerty za granicą (Anglia) oraz liczne występy w całej Polsce.
“W rytmach reggae” – Damian “Wujek” Wojciechowski i Bożena Mazur
Oryginalny projekt muzyczny łączący duży talent wokalny Bożeny oraz charyzmę muzyczną i sceniczną Damiana. W ramach Powitania Nowego Roku zaprezentują mieszankę muzyki reggae z elementami pop we własnych, stworzonych specjalnie z tej okazji aranżacjach.

źródło: SCK/M.Maj

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

Zmarł ks. Tomasz Kotulski

tsa24.com28 kwietnia 2021

Sukces tancerek FT PARADOX

tsa24.com26 kwietnia 2021

Nowe nasadzenia w Sandomierzu

tsa24.com23 kwietnia 2021

Pilnie ! Poszukiwani wolontariusze, którzy mogą wesprzeć rodziców Bartusia

tsa24.com21 kwietnia 2021

List samorządowców do Premiera Mateusza Morawieckiego

tsa24.com14 kwietnia 2021

Kuria Diecezjalna przekazała datki z akcji “Na pomoc Chorwacji”

tsa24.com11 marca 2021

Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Złota

tsa24.com3 marca 2021

Nagrody Publiczności w konkursie “Porównania 29”

tsa24.com19 stycznia 2021

Ferie zimowe z komiksem!

tsa24.com4 stycznia 2021