sport

Sukces zawodników z Dwikóz

Sukces zawodników z Dwikóz

Kick-Boxerzy z Klubu Sparta Dwikozy brali udział w Mistrzostwach Małopolski w Kickboxingu dla Juniorów i Seniorów w formule Kick Light w których wzięło udział 100 zawodników z całej Polski. Zawodnicy z Sekcji Kick Boxing w Dwikozach kolejny raz mogli sprawdzić swoje umiejętności. Przywieźli z Krakowa 3 złote medale, jeden srebrny i dwa brązowe.

Zawodnicy Sparty Dwikozy za tydzień wezmą udział w Mistrzostwach Polski K1 w Legnicy. Przygotowują się także do Mistrzostw Polski Kick Light, które odbędą się w dniach 24-26 marca w Kartuzach.

Od lutego w Dwikozach działa sekcja dla dzieci, która przyciągnęła sporo młodych adaptetów sportów walki. Treningi dzieci w wieku 5-14 lat odbywają się w każdy wtorek oraz czwartek o godzinie 18.00 na Hali Sportowej w Dwikozach. Treningi prowadzi szkoleniowiec doskonale znany w świecie sportów walki- Grzegorz Wrzesień. Program treningowy, który uwzględnia bezpieczeństwo i właściwy rozwój psychofizyczny, to doskonała propozycja dla dzieci i młodzieży. Pomaga wyładować negatywne emocje i oderwać się od problemów w szkole czy w domu. Buduje właściwe nawyki zdrowotne, kondycję oraz pewność siebie potrzebną w czasie dojrzewania. Uczy też właściwego podejścia do używania własnej siły.

-Pokażmy dzieciom, że ruch i sport to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu – lepszy od komputera czy konsoli. Nasze doświadczenia pokazują, że sztuki walki hartują, uczą dyscypliny i pozwalają lepiej radzić sobie w dorosłym życiu – informuje trener Grzegorz Wrzesień.

unnamed (Kopiowanie)

2 (Kopiowanie)

Kinga K. Palińska/ Sekcja Kick Boxing Dwikozy

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w sport

Kolejny udany start sandomierskich karateków

tsa24.com18 października 2021

Udany start podopiecznych Andrzeja Orłowskiego

tsa24.com4 października 2021

MP w fitness akrobatyczny

tsa24.com4 października 2021

Siatkarski weekend w Sandomierzu

tsa24.com4 października 2021

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

XII Triathlon Ziemi Sandomierskiej- Fotorelacja

tsa24.com23 sierpnia 2021

Niepowtarzalna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com23 sierpnia 2021

Trwają zapisy do trzeciej edycji Biegu Szklarskiego

tsa24.com17 sierpnia 2021

Sportowy tydzień z MOSIR-em

tsa24.com16 sierpnia 2021