ogłoszenia

Superior Industries poszukuje kandydatów na stanowisko pracy

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów felg aluminiowych do samochodów osobowych na świecie i jednym z najbardziej rozpoznawanych dostawców produktów OEM w branży. Obecnie zajmujemy pierwszą pozycję wśród producentów felg aluminiowych w Ameryce Północnej i jesteśmy na trzecim miejscu wśród dostawców OEM w Europie. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR LINI FLOW FORMING

Miejsce pracy: Stalowa Wola

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie, tokarki, walcarki,
  • Wymiana narzędzi skrawających, wymiana oprzyrządowania
  • Obsługa przyrządów kontrolno – pomiarowych,
  • Kontrola jakości po procesie obróbczym,
  • Obsługa cel zrobotyzowanych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia zawodowego lub technicznego,
  • Mile widziane umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Nastawienia na rozwój,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

 Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży Automotive,
  • Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z dopiskiem w temacie wiadomości “Operator Linii Flow Forming”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

“Superior Industries Production Poland Sp. z o.o., ul. Ignacego Mościckiego 2, 37-450 Stalowa Wola będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w momencie przesłania informacji na Pana/Pani temat dotyczących niniejszego ogłoszenia o pracę”.

Artykuł sponsorowany

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w ogłoszenia

Targi Ślubne coraz bliżej

tsa24.com31 stycznia 2016

Nie posługuj się unieważnionym dowodem osobistym!

tsa24.com30 stycznia 2016