W Sandomierzu

Światowe Dni Młodzieży na Twoim smartfonie

Światowe Dni Młodzieży na Twoim smartfonie

Ponad 1000 wydarzeń związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży na Twoim smartfonie dzięki bezpłatnej aplikacji Eventory.

Już 25 lipca w Krakowie rozpoczną się Światowe Dni Młodzieży. Poprzedzą je Dni w Diecezjach, w ramach których od 20 lipca odbędzie się ponad 1000 spotkań, liturgii, katechez, wycieczek, konferencji czy koncertów. Organizują je dla pielgrzymów parafie i wspólnoty w ponad 100 miejscowościach w całej Polsce. Wszystkie te wydarzenia wraz z oficjalnymi punktami programu ŚDM w Krakowie znajdziemy w aplikacji Eventory, którą bezpłatnie możemy pobrać na smartfony.

Aplikacja zawiera najważniejsze informacje o każdym z wydarzeń, ich programy oraz umożliwia wejście na stronę internetową organizatorów. Aby dowiedzieć się, w jakich uroczystościach i spotkaniach możemy wziąć udział, należy ze sklepu Google i App Store bezpłatnie pobrać Eventory i na liście wydarzeń odnaleźć WYD2016 – Kraków (przypisane do oficjalnych obchodów ŚDM organizowanych przez Komitet Organizacyjny Dni Młodzieży), wybrać je i dołączyć do grona uczestników. Wówczas na naszej liście pojawią się pozostałe wydarzenia, które odbywają się w całej Polsce. W celu odnalezienia interesującej nas lokalizacji, należy odszukać naszą miejscowość lub w wyszukiwarce wpisać hasło WYD2016 i dodać miejscowość (np. WYD2016 – Sandomierz).

Podczas Dni w Diecezji Sandomierz zapozna swoich gości z okolicznymi zabytkami przyrody, zaprosi do zwiedzenia muzeów oraz przybliży swoją historię podczas spektaklu przygotowanego przez mieszkańców miasta. Wydarzenia religijne przeplatać się będą z warsztatami rękodzielniczymi, zawodami sportowymi oraz prezentacjami grup przyjezdnych i diecezjalnych. Wspólnie z turystami i mieszkańcami, młodzież będzie się bawiła na Błoniach, wiedziona przez Trio z Rio.
Dla osób spędzających Dni w Diecezjach w Kielcach przygotowano wycieczki krajoznawcze, prezentację kultury regionu świętokrzyskiego, gry miejskie, a w sobotę, 23 lipca, Diecezja Kielecka proponuje udział w Dniu Emanuela, podczas którego odbędą się występy grup zagranicznych oraz parada w centrum miasta i przy Katedrze.

Eventory jest jedyną aplikacją oraz miejscem, w którym można odnaleźć wszystkie propozycje związane ze ŚDM oraz wizytą Ojca Świętego w Polsce. Poza oficjalnym programem obchodów Światowych Dni Młodzieży w aplikacji znajdziemy spotkania towarzyszące, takie jak liturgie, katechezy, spotkania ze znanymi wspólnotami i ruchami religijnymi działającymi na całym świecie czy koncerty i przedstawienia.
„Dzięki pracy wielu osób w ciągu ostatnich dwóch miesięcy udało nam się zebrać niemal wszystkie wydarzenia związane z ŚDM w całej Polsce. Jestem przekonany, że aplikacja pomoże wszystkim pielgrzymom i odwiedzającym odnaleźć się wśród tak licznych propozycji spędzenia tych prawie dwóch tygodni ” – powiedział Andrzej Targosz, szef Eventory.

W aplikacji, którą bezpłatnie pobierzemy na smartfony z systemem Android i iOS, znajdziemy również listę uczestników poszczególnych wydarzeń oraz wolontariuszy wspierających organizatorów i obsługujących pielgrzymów. Bezpośrednio przez Eventory będziemy mogli ich poznać, porozmawiać z nimi i dołączyć do grona ich znajomych.
Ten mobilny przewodnik pozwoli w pełni korzystać z wyjątkowej okazji, jaką jest spotkanie
z Ojcem Świętym i Światowe Dni Młodzieży.

O Eventory
Eventory to mobilna aplikacja, która pomaga organizatorom w płynnej realizacji eventu, usprawnia i ułatwia ich pracę oraz oszczędza czas i pieniądze. Rozwiązanie to jest również dodatkową wartością dla uczestników, przez co podnosi standard wydarzenia i nadaje mu nowej jakości. Eventory oferuje nowoczesne metody w planowaniu i realizowaniu wszelkiego rodzaju wydarzeń: od kongresów, międzynarodowych konferencji, poprzez pokazy, zawody sportowe, wydarzenia kulturalne, aż po spotkania zespołów roboczych.

Aplikacja została zaprezentowana po raz pierwszy na amerykańskich targach Event Planner EXPO w październiku 2015 roku.Od tego czasu wykorzystano ją przy ponad 500 wydarzeniach. Wśród klientów, którzy zaufali Eventory są m.in. Accor, Cisco, Aspire czy Allegro.

Źródło: UM Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Sandomierzu

Akcja “Biegiem do Przytuliska”

tsa24.com7 sierpnia 2020

Koncert z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej

tsa24.com7 sierpnia 2020

Zbiórka “Postawmy Kingę na nogi”

tsa24.com6 sierpnia 2020

Zapominamy o pandemii ?

tsa24.com5 sierpnia 2020

Andrzej Kozicki zwycięzcą konkursu “Wakacje na wsi”

tsa24.com4 sierpnia 2020

Sytuacja epidemiologiczna w OPS w Sandomierzu

tsa24.com3 sierpnia 2020

Uczcili 76. rocznicę Powstania Warszawskiego w Sandomierzu

tsa24.com1 sierpnia 2020

Przedłużona ważność kart parkingowych

tsa24.com31 lipca 2020

Sandomierzanin Andrzej Sarwa odznaczony Medalem Stulecia Niepodległości

tsa24.com31 lipca 2020