W Sandomierzu

Światowe Dni Młodzieży na Twoim smartfonie

Światowe Dni Młodzieży na Twoim smartfonie

Ponad 1000 wydarzeń związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży na Twoim smartfonie dzięki bezpłatnej aplikacji Eventory.

Już 25 lipca w Krakowie rozpoczną się Światowe Dni Młodzieży. Poprzedzą je Dni w Diecezjach, w ramach których od 20 lipca odbędzie się ponad 1000 spotkań, liturgii, katechez, wycieczek, konferencji czy koncertów. Organizują je dla pielgrzymów parafie i wspólnoty w ponad 100 miejscowościach w całej Polsce. Wszystkie te wydarzenia wraz z oficjalnymi punktami programu ŚDM w Krakowie znajdziemy w aplikacji Eventory, którą bezpłatnie możemy pobrać na smartfony.

Aplikacja zawiera najważniejsze informacje o każdym z wydarzeń, ich programy oraz umożliwia wejście na stronę internetową organizatorów. Aby dowiedzieć się, w jakich uroczystościach i spotkaniach możemy wziąć udział, należy ze sklepu Google i App Store bezpłatnie pobrać Eventory i na liście wydarzeń odnaleźć WYD2016 – Kraków (przypisane do oficjalnych obchodów ŚDM organizowanych przez Komitet Organizacyjny Dni Młodzieży), wybrać je i dołączyć do grona uczestników. Wówczas na naszej liście pojawią się pozostałe wydarzenia, które odbywają się w całej Polsce. W celu odnalezienia interesującej nas lokalizacji, należy odszukać naszą miejscowość lub w wyszukiwarce wpisać hasło WYD2016 i dodać miejscowość (np. WYD2016 – Sandomierz).

Podczas Dni w Diecezji Sandomierz zapozna swoich gości z okolicznymi zabytkami przyrody, zaprosi do zwiedzenia muzeów oraz przybliży swoją historię podczas spektaklu przygotowanego przez mieszkańców miasta. Wydarzenia religijne przeplatać się będą z warsztatami rękodzielniczymi, zawodami sportowymi oraz prezentacjami grup przyjezdnych i diecezjalnych. Wspólnie z turystami i mieszkańcami, młodzież będzie się bawiła na Błoniach, wiedziona przez Trio z Rio.
Dla osób spędzających Dni w Diecezjach w Kielcach przygotowano wycieczki krajoznawcze, prezentację kultury regionu świętokrzyskiego, gry miejskie, a w sobotę, 23 lipca, Diecezja Kielecka proponuje udział w Dniu Emanuela, podczas którego odbędą się występy grup zagranicznych oraz parada w centrum miasta i przy Katedrze.

Eventory jest jedyną aplikacją oraz miejscem, w którym można odnaleźć wszystkie propozycje związane ze ŚDM oraz wizytą Ojca Świętego w Polsce. Poza oficjalnym programem obchodów Światowych Dni Młodzieży w aplikacji znajdziemy spotkania towarzyszące, takie jak liturgie, katechezy, spotkania ze znanymi wspólnotami i ruchami religijnymi działającymi na całym świecie czy koncerty i przedstawienia.
„Dzięki pracy wielu osób w ciągu ostatnich dwóch miesięcy udało nam się zebrać niemal wszystkie wydarzenia związane z ŚDM w całej Polsce. Jestem przekonany, że aplikacja pomoże wszystkim pielgrzymom i odwiedzającym odnaleźć się wśród tak licznych propozycji spędzenia tych prawie dwóch tygodni ” – powiedział Andrzej Targosz, szef Eventory.

W aplikacji, którą bezpłatnie pobierzemy na smartfony z systemem Android i iOS, znajdziemy również listę uczestników poszczególnych wydarzeń oraz wolontariuszy wspierających organizatorów i obsługujących pielgrzymów. Bezpośrednio przez Eventory będziemy mogli ich poznać, porozmawiać z nimi i dołączyć do grona ich znajomych.
Ten mobilny przewodnik pozwoli w pełni korzystać z wyjątkowej okazji, jaką jest spotkanie
z Ojcem Świętym i Światowe Dni Młodzieży.

O Eventory
Eventory to mobilna aplikacja, która pomaga organizatorom w płynnej realizacji eventu, usprawnia i ułatwia ich pracę oraz oszczędza czas i pieniądze. Rozwiązanie to jest również dodatkową wartością dla uczestników, przez co podnosi standard wydarzenia i nadaje mu nowej jakości. Eventory oferuje nowoczesne metody w planowaniu i realizowaniu wszelkiego rodzaju wydarzeń: od kongresów, międzynarodowych konferencji, poprzez pokazy, zawody sportowe, wydarzenia kulturalne, aż po spotkania zespołów roboczych.

Aplikacja została zaprezentowana po raz pierwszy na amerykańskich targach Event Planner EXPO w październiku 2015 roku.Od tego czasu wykorzystano ją przy ponad 500 wydarzeniach. Wśród klientów, którzy zaufali Eventory są m.in. Accor, Cisco, Aspire czy Allegro.

Źródło: UM Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w W Sandomierzu

Bezpieczeństwo podczas nadchodzącego weekendu

tsa24.com29 października 2021

Szarpanie za mundur i obelgi nie pomogły

tsa24.com29 października 2021

Kursy komunikacji miejskiej 1 listopada

tsa24.com29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zmiana organizacji ruchu

tsa24.com29 października 2021

Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Sandomierzu

tsa24.com27 października 2021

Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny” – Głosuj na Sandomierz

tsa24.com27 października 2021

Zbiórka nakrętek dla małej Igi

tsa24.com26 października 2021

Bartuś z Sandomierza świętował pierwsze urodziny

tsa24.com25 października 2021

Wręczono Nagrody Burmistrza Miasta Sandomierza im. A. Patkowskiego „Bonum Publicum”

tsa24.com25 października 2021