Bez kategorii

Świętowali jubileusz 70-lecia

Świętowali jubileusz 70-lecia

24 kwietnia 2016 r. w Hali Widowiskowo Sportowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Tenisa Stołowego w Sandomierzu, zawody były zorganizowane dla uczczenia 70-lecia Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Uroczystego otwarcia dokonał Marek Bronkowski Burmistrz Miasta Sandomierza, Robert Janus Prezes Okręgu Świętokrzyskiego Związku Tenisa Stołowego oraz Franciszek Makowski Prezes KTS „Sandomierz”.

1

8

2

3

4

Turniej rozgrywany był w kategoriach:

– Szkoły Podstawowe dziewcząt i chłopców
– Szkoły Gimnazjalne dziewcząt i chłopców
– Szkoły Ponadgimnazjalne dziewcząt i chłopców
– Open kobiet i mężczyzn

W Turnieju udział wzięli zawodnicy z takich miejscowości jak: Sandomierza, Tarnobrzega, Bilczy, Jaworznia, Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego, Opola Lubelskiego, Stalowej Woli, Połańca, Porzecza, Wąchocka. Turniej był rozgrywany systemem rosyjskim.

5

6

7

Przedstawiamy klasyfikację końcową:

Szkoły Podstawowe:

Chłopcy:

I miejsce – Sebastian Sobczyk ( Przyszów )
II miejsce – Kacper Sieczkowski ( Feniks Jaworznia )
III miejsce – Łukasz Stępień ( Porzecze )
IV miejsce – Igor Gała ( Porzecze)
V miejsce – Kamil Majchrowski ( Sandomierz )
VI miejsce – Bartłomiej Kochanowicz ( Sandomierz )

Dziewczęta:

I miejsce – Weronika Szczepanik ( Tarnobrzeg)
II miejsce – Julia Szczepanik ( Tarnobrzeg)
III miejsce – Magdalena Ciosek ( Porzecze)
IV miejsce – Julia Grabas ( Stalowa Wola )
V miejsce – Sylwia Stala ( Sandomierz)
VI miejsce –Emilia Chudzicka ( Opole Lubelskie )

Szkoły Gimnazjalne:

Chłopcy:

I miejsce – Jakub Kuźmicz ( Sandomierz )
II miejsce – Szymon Ciosek ( Porzecze)
III miejsce – Krzysztof Zapała ( Porzecze)
IV miejsce – Nikodem Samiec ( Porzecze)
V miejsce – Michał Gorczyca ( Sandomierz)
VI miejsce –Arkadiusz Czosnek ( Sandomierz)

Dziewczęta:

I miejsce – Martyna Motyka ( Stalowa Wola )
II miejsce – Wiktoria Puzio ( Stalowa Wola )
III miejsce –Izabela Ryś ( Feniks Jaworznia )
IV miejsce – Wiktoria Bakalarska ( Feniks Jaworznia )

Szkoły Ponadgimnazjalne:

Chłopcy:

I miejsce – Dariusz Wydra ( Sandomierz)
II miejsce – Dawid Stąpór( Sandomierz)
III miejsce –Maksym Chudzicki (Kielce)
IV miejsce – Jakub Łoch ( Tarnobrzeg)
V miejsce – Grzegorz Burdzy ( Przyszów)
VI miejsce – Paweł Sadecki ( Tarnobrzeg )

Dziewczęta:

I miejsce – Andżelika Maciąg ( Stalowa Wola )

Kategoria Open:

Męźczyźni:

I miejsce – Jakub Kuźmicz ( Sandomierz)
II miejsce – Angelika Maciąg ( Stalowa Wola )
III miejsce – Dawid Stąpór ( Sandomierz )
IV miejsce – Marek Taczalski ( Zakrzówek)
V miejsce – Dariusz Wydra ( Sandomierz )
VI miejsce – Damian Bilski ( Sandomierz )

Kobiety:

I miejsce – Andżelika Maciąg ( Stalowa Wola )
II miejsce – Anna Szczepanik ( Tarnobrzeg)
III miejsce –Magdalena Gaborska ( Ożarów)
IV miejsce – Wiktoria Bakalarska ( Feniks Jaworznia)
V miejsce – Magdalena Marzec ( Sandomierz )
VI miejsce – Izabela Marzec ( Sandomierz )

W ramach 70-lecia Jubileuszu Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zostali wyróżnieni:

Złota odznaka PZTS:

Ryszard Leśniak – Kielce
Franciszek Makowski – Sandomierz
Andrzej Bętkowski – wice wojewoda Świętokrzyski
Zbigniew Piątek – Piekoszów
Zenon Piątek – Bilcza

Srebrna odznaka PZTS:

Robert Janus – Wąchock
Stanisław Ciosek – Porzecze
Marian Buras – Morawica

Brązowa odznaka PZTS:

P. Wierzbicki – Sandomierz
P. Dziorek – Sandomierz
M. Raczyńska – Samiec – Porzecze
A. Parka – Wąchock
D. Żołądek – Wąchock
A. Jaromi – Wąchock
M. Woś – Porzecze
Ł. Latała – Wąchock
M. Sabat – Bilcza

Zawodnicy dostali pamiątkowe puchary, statuetki dyplomy, oraz upominki rzeczowe.

Ponadto statuetki okolicznościowe otrzymali:

Urszula Wróblewska – Bilcza
Marian Buras – Morawica
Wojciech Ostrowski – Prezes Zarządu Spółki Koral
Waldemar Gosek – Dyrektor Szkoły Podstawowe nr 1 w Sandomierzu
Marek Bronkowski – Burmistrz Sandomierza
Dariusz Kwiatkowski – Prezes Klubu Feniks w Jaworznie
Jarosław Gaborski – Trener, wychowawca młodzieży
Andrzej Skowron – Trener, wychowawca młodzieży
Dariusz Smutek – Trener, wychowawca młodzieży
Jerzy Kuźmicz – Trener, wychowawca młodzieży
Damian Bilski – Trener, wychowawca młodzieży
Waldemar Wiśniowski – Trener, wychowawca młodzieży

Uroczystego zakończenia imprezy dokonali Marek Bronkowski Burmistrz Sandomierza, Andrzej Bętkowski Vice Wojewoda Świętokrzyski, Jacek Kowalczyk Dyrektor Wydziału Sportu Kultury i Nauki, Marek Kwitek Poseł na Sejm RP, Paweł Wierzbicki Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu , Robert Pytka Przewodniczący Rady Miasta Sandomierza, Waldemar Gosek Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sandomierzu, Marek Rożek Redaktor Naczelny Sandomierzanina, Marcin Marzec Radny Miasta Sandomierza oraz zaproszeni goście honorowi Zenon Piątek, Małgorzata Błach – Wróblewska, Stanisław Ciosek, Aldona Parka i Dariusz Kwiatkowski.

źródło: UM Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

Wraca Sandomierska giełda z nowymi zasadami

tsa24.com29 kwietnia 2020

Ostrzeżenie IMGW-PIB – Burze z gradem

tsa24.com29 kwietnia 2020

Spotkanie Rekrutacyjne HSW odbędzie się w innym terminie !

tsa24.com12 marca 2020

ZAMKNIĘTE SZKOŁY !!!

tsa24.com11 marca 2020

Odwołane badania „NIE nowotworom u dzieci” Fundacja Ronalda McDonalda

tsa24.com10 marca 2020

Huta Stalowa Wola S.A. zaprasza na kolejne otwarte spotkanie rekrutacyjne.

tsa24.com10 marca 2020

95. rocznica powołania Policji kobiecej.

tsa24.com27 lutego 2020

“Wisła” Sandomierz cel – 1925 kg KARMY DLA PRZYTULISKA PSÓW W SANDOMIERZU!

tsa24.com27 lutego 2020

POŻAR SAMOCHODU OSOBOWEGO W MIEJSCOWOŚCI CHWAŁKI

tsa24.com26 lutego 2020