Fotorelacje

Tłumy na otwarciu Galerii Królewskiej w Sandomierzu

Tłumy na otwarciu Galerii Królewskiej w Sandomierzu

Galeria Królewska została oficjalnie otwarta. Promocje przyciągnęły tłumy gości. Kolejki do sklepów były tak duże, że wiele osób czekało na zewnątrz.

Symboliczne przecięcie czerwonej wstęgi odbyło się tuż przed godz. 10.00 na otwarciu VIP. Obecni byli oczywiście inwestorzy Marcin Antczak i Leszek Kalinowski , wykonawcy, najemcy sklepów oraz włodarze miasta, m.in. burmistrz Marek Bronkowski, jego poprzednik Jerzy Borowski, starosta Stanisław Masternak, wicestarosta Jerzy Dzieciuch oraz przedstawiciele różnych instytucji miejskich np. dyrektor Muzeum Okręgowego w Sandomierzu. Wzniesiono toast, a gospodarze wygłosili okolicznościowe przemówienia.

– To bardzo ważny moment dla Sandomierza. Ten piękny budynek zmienia charakter naszego miasta. Galeria jest nie tylko atrakcją, daje również nowe miejsca pracy i usługi. Obiekt będzie w przyszłości wzmacniał budżet miasta- powiedział burmistrz Marek Bronkowski.

galeria_krolewska

O godz. 11.00 Galeria Królewska została otwarta dla kupujących. Tłum był tak duży, że ochrona obawiała się o drzwi wejściowe. Atrakcje, konkursy, bony zakupowe i promocje przyciągnęły ogromną liczbę gości. Największym zainteresowaniem cieszył się sklep Neonet.

-Dla pierwszych 50 klientów przygotowaliśmy bony o wartości 100 zł, następnych 100 klientów otrzymało bony o wartości 50 zł. Dodatkową promocją są raty „0%”. To wspaniała okazja tuż przed świętami. Gazetka promocyjna obowiązuje do środy 21 grudnia, jednak największe promocje potrwają do niedzieli. Zainteresowanie jest bardzo duże, obawiamy się, że artykułów promocyjnych może zabraknąć- powiedział kierownik regionalny sklepu Neonet.
Galeria powstała w przeciągu 14 miesięcy. Na powierzchni ponad 5 tys. metrów kwadratowych znajduje się blisko 20 lokali. Na razie otwarto sklepy takie jak: Neonet, Martes Sport, Empik, Drogeria Natura, Pepco, KIK, Big Star, Szachownica, Trend, Biedronka, Kolporter oraz Piekarnia pod Telegrafem. Otwarcie drugiej części Galerii Królewskiej jest planowane na maj przyszłego roku. Na dachu budynku czeka na gości galerii prawie 200 miejsc parkingowych.
Budynek jest przyjazny osobom niepełnosprawnym oraz rodzicom z małymi dziećmi. Centrum jest wyposażone w pokój dla najmłodszych z przewijakiem i miejscem do karmienia. Przed budynkiem znajduje się plac zabaw, stojaki na rowery oraz ławki.

Kinga Kędziora Palińska

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Fotorelacje

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

XII Triathlon Ziemi Sandomierskiej- Fotorelacja

tsa24.com23 sierpnia 2021

Klimontów – Kryształowe Berło dla Mirosława Baki

tsa24.com7 lipca 2021

Sandomierz w miniony weekend powitał wakacje

tsa24.com5 lipca 2021

XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica

tsa24.com3 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

tsa24.com10 lutego 2020

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS 28. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

tsa24.com9 stycznia 2020

NIETRZEŹWI KIEROWCY NA SANDOMIERSKICH DROGACH

tsa24.com3 stycznia 2020

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

tsa24.com11 lutego 2019