W Sandomierzu

Trwa internetowa giełda pracy

Trwa internetowa giełda pracy

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy i Miejskim Urzędem Pracy, organizuje XIII w województwie świętokrzyskim Internetową Giełdę Pracy. Odbędzie się ona w dniach 19-21 września 2016 roku i jest otwarta dla wszystkich poszukujących pracy, niezależnie od miejsca zamieszkania i wykształcenia oraz dla wszystkich przedsiębiorców, firm, instytucji, urzędów i innych organizacji poszukujących pracowników. Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Inicjatywa promuje nowe sposoby poszukiwania pracy i poruszania się po rynku pracy. Jak informuje Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, działanie to jest również formą realizacji założeń wynikających ze „Strategii rozwoju województwa świętokrzyskiego” w zakresie budowy społeczeństwa informacyjnego.

gielda-pracy

Kandydaci w czasie trwania giełdy będą mieć dostęp do ofert pracy w kraju i za granicą, mogą nawiązać kontakt z potencjalnym pracodawcą poprzez Internet, co znacznie obniża koszty poszukiwania pracy, mogą też poznać oczekiwania pracodawców bez konieczności bezpośredniego odwiedzania firm lub urzędów. To również korzyści dla pracodawców, którzy mają możliwość szybkiego rozpoznania rynku pracobiorców, mogą bezpośrednio wybrać osoby do rozmów kwalifikacyjnych spośród dużej liczby kandydatów.

W czasie trwania Giełdy doradcy zawodowi Wojewódzkiego Urzędu Pracy będą prowadzić konsultacje dokumentów aplikacyjnych on-line, aby zwiększyć szanse na zainteresowanie pracodawców prezentowanymi kandydaturami.

Osobom niemającym dostępu do Internetu organizatorzy udostępniają sale komputerowe oraz niezbędną pomoc w obsłudze w swoich siedzibach: w Wojewódzkim Urzędzie Pracy przy ul. Witosa 86, w Miejskim Urzędzie Pracy przy ul. Szymanowskiego 6, w Powiatowym Urzędzie Pracy przy ul. Kolberga 4.

Giełda będzie się odbywać na http://gielda.wup.kielce.pl/.

źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

Pożar koparko – ładowarki w Sandomierzu

tsa24.com13 maja 2021

Manual dla branży turystycznej

tsa24.com13 maja 2021

“Sandomierscy KREWni z wyboru – tydzień krwiodawstwa”

tsa24.com13 maja 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Sandomierza

tsa24.com12 maja 2021

Zwycięzcy X Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego

tsa24.com12 maja 2021

Zgłoś swoje propozycje zmian w rozkładzie jazdy autobusów

tsa24.com12 maja 2021

NOC MUZEÓW 2021 w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu

tsa24.com12 maja 2021

Worki z nakrętkami z Klimontowa zasilą zbiórkę Bartusia

tsa24.com11 maja 2021

Poruszasz się hulajnoga elektryczną? Od 20 maja wchodzą nowe przepisy 

tsa24.com11 maja 2021