W Sandomierzu

Trwa internetowa giełda pracy

Trwa internetowa giełda pracy

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy i Miejskim Urzędem Pracy, organizuje XIII w województwie świętokrzyskim Internetową Giełdę Pracy. Odbędzie się ona w dniach 19-21 września 2016 roku i jest otwarta dla wszystkich poszukujących pracy, niezależnie od miejsca zamieszkania i wykształcenia oraz dla wszystkich przedsiębiorców, firm, instytucji, urzędów i innych organizacji poszukujących pracowników. Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Inicjatywa promuje nowe sposoby poszukiwania pracy i poruszania się po rynku pracy. Jak informuje Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, działanie to jest również formą realizacji założeń wynikających ze „Strategii rozwoju województwa świętokrzyskiego” w zakresie budowy społeczeństwa informacyjnego.

gielda-pracy

Kandydaci w czasie trwania giełdy będą mieć dostęp do ofert pracy w kraju i za granicą, mogą nawiązać kontakt z potencjalnym pracodawcą poprzez Internet, co znacznie obniża koszty poszukiwania pracy, mogą też poznać oczekiwania pracodawców bez konieczności bezpośredniego odwiedzania firm lub urzędów. To również korzyści dla pracodawców, którzy mają możliwość szybkiego rozpoznania rynku pracobiorców, mogą bezpośrednio wybrać osoby do rozmów kwalifikacyjnych spośród dużej liczby kandydatów.

W czasie trwania Giełdy doradcy zawodowi Wojewódzkiego Urzędu Pracy będą prowadzić konsultacje dokumentów aplikacyjnych on-line, aby zwiększyć szanse na zainteresowanie pracodawców prezentowanymi kandydaturami.

Osobom niemającym dostępu do Internetu organizatorzy udostępniają sale komputerowe oraz niezbędną pomoc w obsłudze w swoich siedzibach: w Wojewódzkim Urzędzie Pracy przy ul. Witosa 86, w Miejskim Urzędzie Pracy przy ul. Szymanowskiego 6, w Powiatowym Urzędzie Pracy przy ul. Kolberga 4.

Giełda będzie się odbywać na http://gielda.wup.kielce.pl/.

źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

Bezpieczeństwo podczas nadchodzącego weekendu

tsa24.com29 października 2021

Szarpanie za mundur i obelgi nie pomogły

tsa24.com29 października 2021

Kursy komunikacji miejskiej 1 listopada

tsa24.com29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zmiana organizacji ruchu

tsa24.com29 października 2021

Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Sandomierzu

tsa24.com27 października 2021

Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny” – Głosuj na Sandomierz

tsa24.com27 października 2021

Zbiórka nakrętek dla małej Igi

tsa24.com26 października 2021

Bartuś z Sandomierza świętował pierwsze urodziny

tsa24.com25 października 2021

Wręczono Nagrody Burmistrza Miasta Sandomierza im. A. Patkowskiego „Bonum Publicum”

tsa24.com25 października 2021