kultura i rozrywka

Ukazała się 22. płyta konkursu „Wygraj Sukces”

Ukazała się 22. płyta konkursu „Wygraj Sukces”

Jak co roku wydanie płyty rozpoczyna ogólnopolski konkurs dla młodych wokalistów, w którym główną nagrodą będzie w tym roku siedmiodniowa wycieczka do Eurodisneylandu.

Konkurs „Wygraj Sukces” organizowany przez Studio Pro – Media Jarosława Piątkowskiego i Tarnobrzeski Dom Kultury to jeden z największych konkursów wokalnych w Polsce. Warunkiem udziału w nim jest wykonanie dwóch piosenek w języku polskim: obowiązkowej – wybranej z dotychczasowych 22 płyt Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” oraz dowolnej – może to być utwór autorski, klasyka polskiej piosenki, lub piosenka z płyt „Wygraj Sukces”.

Do konkursu można zgłosić się od 1 lutego do 17 marca wyłącznie za pomocą interaktywnego formularza www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl. Formularz jest dostępny także na stronie: www.wygrajsukces.com.pl Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny, umieszczony we wkładce 22 płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty. Płyty można nabyć w sklepie internetowym: sklep.wygrajsukces.com.pl lub w kilkudziesięciu wybranych ośrodkach kultury(lista na stronie).

W  konkursie mogą brać udział soliści w następujących kategoriach: I kategoria klasy I – III, II kategoria klasy IV – VI, III kategoria klasy gimnazjalne, IV kategoria klasy ponadgimnazjalne – soliści urodzeni w1998 r. i później.

W tym roku eliminacje wstępne i regionalne konkursu odbędą się w ponad 50 miejscowościach. W czerwcu stu najlepszych finalistów powalczy w Tarnobrzegu o nagrodę główną konkursu, czyli siedmiodniową wycieczkę do Eurodisneylandu dla laureata Grand Prix oraz jego instruktora.

Na najnowszej, 22 płycie konkursu jest 10 piosenek z podkładami. Teksty i nuty do tych piosenek znajdziecie na stronie internetowej „Wygraj Sukces”. Tegoroczna płyta zawiera zarówno propozycje dla dzieci, ale też jest kilka propozycji dla młodzieży i dorosłych.

Teksty do piosenek napisali: Elżbieta Buczyńska, Monika Sikora, Janusz Antosiewicz, Nicole Kulesza, Mateusz Krautwurst oraz Dominika Rydz-Kancler. Kompozycje i aranżacje przygotowali: Jarosław Piątkowski, Marian Zych, Robert Wiórkiewicz, Fryderyk Koziak, Mateusz Krautwurst oraz muzycy z zespółu Mawn’s Gallery (Nicole Kulesza, Mateusz Kosmaciński, Adam Świerczyński). Okładkę przygotował Mateusz Stradomski, a mastering wykonał Grzegorz Piwkowski. Płytę wydało tarnobrzeskie Studio Pro-Media Jarosława Piątkowskiego.

ww

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Uwaga prognozowane na dziś burze z gradem !

tsa24.com13 maja 2021

“Sandomierscy KREWni z wyboru – tydzień krwiodawstwa”

tsa24.com13 maja 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Sandomierza

tsa24.com12 maja 2021

Zwycięzcy X Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego

tsa24.com12 maja 2021

NOC MUZEÓW 2021 w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu

tsa24.com12 maja 2021

Tydzień Bibliotek w Sandomierzu

tsa24.com6 maja 2021

Jubileusz stulecia Muzeum Okręgowego w Sandomierzu

tsa24.com5 maja 2021

Otwarcie Parku Osiedlowego na ul. Baczyńskiego

tsa24.com4 maja 2021

Brama Opatowska i Podziemna Trasa Turystyczna otwarte

tsa24.com4 maja 2021