W Sandomierzu

W Sandomierzu odbędzie się Festiwal Organizacji Pozarządowych

W Sandomierzu odbędzie się Festiwal Organizacji Pozarządowych

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “Tratwa”, Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu, Sandomierskie Centrum Kultury oraz Urząd Miejski w Sandomierzu serdecznie zapraszają wszystkie organizacje pozarządowe do udziału w Festiwalu Organizacji Pozarządowych połączony z piknikiem rodzinnym, który odbędzie się 10 czerwca w Sandomierzu. 

Celem  wydarzenia jest zaprezentowanie mieszkańcom Sandomierza oraz przybyłym do  miasta gościom potencjału sandomierskich organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, realizowanych przez nie działań, integracja środowiska oraz promowanie aktywności społecznej. Będzie to wspaniała okazja do zaprezentowania działalności, doświadczeń, owoców codziennej pracy przez wszystkie organizacje pozarządowe z naszego regionu. Każde stowarzyszenie, które wcześniej zgłosi wolę uczestniczenia w Festiwalu znajdzie miejsce na sandomierskim Rynku.

-Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy zgłoszeni uczestnicy mieli odpowiednie warunki do prezentowania różnorodnych form swojej aktywności np. w postaci pokazów umiejętności sportowych, wyrobów artystycznych, kącików tematycznych, warsztatów – informują organizatorzy.

Przedstawiciele  wszystkich stowarzyszeń proszeni są o zgłaszanie chęci uczestniczenia, w  przedsięwzięciu. Wolę uczestniczenia  organizacji w Festiwalu można zgłaszać poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy agata.krol@um.sandomierz.pl lub pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miejskiego w Sandomierzu, Pl. Poniatowskiego 3, 27 – 600 Sandomierz, o następującej treści:

„Stowarzyszenie (nazwa stowarzyszenia i kontakt –telefon, adres) wyraża chęć uczestniczenia w Festiwalu Organizacji Pozarządowych i pikniku rodzinnym.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 15 644 01 79.

Zgłoszenia można składać do 26 maja.

K.K.Palińska / UM Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Sandomierzu

Wieniec Gminy Łoniów wyróżniony na Dożynkach Prezydenckich w Warszawie

tsa24.com28 września 2020

Pamięci zastrzelonych górników

tsa24.com25 września 2020

Amazonki promowały profilaktykę raka piersi

tsa24.com25 września 2020

Pierwsza wojna śmieciowa.

tsa24.com24 września 2020

VII Marsz Pier[w]si w Sandomierzu

tsa24.com24 września 2020

„Jesienny ogród muzyczny” – koncert Tria Saksofonowego Moderato

tsa24.com24 września 2020

Dzień przedszkolaka w Sandomierzu

tsa24.com24 września 2020

Noc Muzeów w Zamku Królewskim w Sandomierzu

tsa24.com24 września 2020

Podziękowania dla Rafała Dybowskiego

tsa24.com23 września 2020