kultura i rozrywka

Warsztaty fotograficzne z Patrykiem Goszczyńskim

Warsztaty fotograficzne z Patrykiem Goszczyńskim

Gotowy na przygodę z fotografią? Wspólnie z Portem Kultury i Sandomierskim Centrum Kultury wyruszymy w fotograficzną podróż.

– Zanim jednak to się stanie, nauczysz się obsługiwać sprzęt tak, by nie wybuchał, a Ty wraz z nim. Kiedy już okiełznasz aparat i zobaczysz jak upichcić nim całkiem smaczne obrazy, wtedy też rozpoczniemy odkrywanie, gdyż to w przygodzie jest najważniejsze. Poznasz i spróbujesz sił w różnych dziedzinach fotografii. Przygoda to również wyzwania, a tych nie zabraknie przez cały czas trwania warsztatów, już ja o to zadbam! Jak już wrócimy do Portu, to opowiemy wszystkim o tym, co zobaczyliśmy oczywiście fotografiami. Do zobaczenia na fotograficznym szlaku!”- Oto, co o warsztatach napisał sam instruktor, fotograf Patryk Goszczyński.

Warsztaty fotograficzne obejmować będą wiedzę techniczną, taką jak obsługa aparatu, czy ustalanie ekspozycji optymalnej dla konkretnych warunków i wizji artystycznej. Kolejnym etapem będzie poznanie zasad prawidłowej kompozycji, by fotografie wykonane przez uczestników przyciągały uwagę. Najważniejsza w nauce fotografii jest jednak praktyka, której z pewnością nie zabraknie – uczestnicy warsztatów będą wykonywać wiele różnych fotografii, od portretu do reportażu. Warsztatom towarzyszyć będą wystawy, prezentujące postępy i efekty pracy uczestników.

Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu. Dokładny dzień i godzinę będziemy ustalać wspólnie z uczestnikami na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w piątek, 3 marca o godz. 18:00 w Porcie Kultury przy ul. Portowej 24. Zapisy trwają aż do 3 marca. Zapraszamy serdecznie – ilość miejsc ograniczona!

plakat warsztaty fotograficzne

Zapisy:
15 644 50 74
kk@esceka.pl

Źródło: Sandomierskie Centrum Kultury

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w kultura i rozrywka

Uwaga prognozowane na dziś burze z gradem !

tsa24.com13 maja 2021

“Sandomierscy KREWni z wyboru – tydzień krwiodawstwa”

tsa24.com13 maja 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Sandomierza

tsa24.com12 maja 2021

Zwycięzcy X Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego

tsa24.com12 maja 2021

NOC MUZEÓW 2021 w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu

tsa24.com12 maja 2021

Tydzień Bibliotek w Sandomierzu

tsa24.com6 maja 2021

Jubileusz stulecia Muzeum Okręgowego w Sandomierzu

tsa24.com5 maja 2021

Otwarcie Parku Osiedlowego na ul. Baczyńskiego

tsa24.com4 maja 2021

Brama Opatowska i Podziemna Trasa Turystyczna otwarte

tsa24.com4 maja 2021