Fotorelacje

Wielki sukces koncertu charytatywnego

Wielki sukces koncertu charytatywnego

Zebrano blisko 25 tys. zł na walkę z nowotworem dla Małgorzaty Bażant. Podczas koncertu charytatywnego jaki zorganizowano 4 września na Rynku Starego Miasta mieszkańcy zebrali się by pomóc sandomierzance w walce z chorobą. To już druga taka inicjatywa zorganizowana przez najbliższych Małgosi, która nie mogłaby się udać bez wsparcia wolontariuszy, darczyńców oraz wszystkich, którzy pomogli w organizacji tego wydarzenia.

Pierwsza część imprezy rozpoczęła się na Stadionie Miejskim w Sandomierzu, gdzie odbył się turniej piłkarski z udziałem różnych drużyn. Podczas drugiej części, na Rynku Starego Miasta trwały koncerty, licytacje, loterie i pokazy taneczne z udziałem Mistrza Świata w tańcu towarzyskim. Przygotowano również wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in. zjeżdżalnie, malowanie twarzy, pokaz paralotniarzy oraz przejażdżki drifterami. Odbyła się również wielka parada motocyklowa z udziałem 400 motorów, a przy okazji degustacja potraw przygotowanych przez stowarzyszenie. Wszystkie Panie mogły poznać tajemnice pięknego wyglądu na stoisku Mary Kay. „Amazonki” uświadamiały inne kobiety jak ważne są badania kontrolne piersi oraz w jaki sposób wykonywać je samodzielnie. Nie zabrakło także wyczekiwanego pokazu Klubu Karate KYOUKISHIN, podczas którego połamano deski, kije i dachówki. Inscenizację walk rycerskich przygotowała grupa JUVELES FELES.

Impreza trwała do późnego wieczoru, po zakończeniu wolontariusze liczyli zebrane pieniądze. Po wstępnych obliczeniach, wczoraj o godz. 23:44 syn Małgorzaty Bażant poinformował, że podczas akcji charytatywnej zebrano 24300 zł. Dokładna kwota zostanie ogłoszona w dniu dzisiejszym. Wszystkie te środki zostaną przekazane na dalsze leczenie chorej na raka Małgorzaty Bażant.

Więcej informacji pod adresem:
https://www.facebook.com/events/224799674546922/

Małgorzata Maj

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Fotorelacje

XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica

tsa24.com3 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

tsa24.com10 lutego 2020

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS 28. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

tsa24.com9 stycznia 2020

NIETRZEŹWI KIEROWCY NA SANDOMIERSKICH DROGACH

tsa24.com3 stycznia 2020

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

tsa24.com11 lutego 2019

Wisła Sandomierz przegrywa w 1\8 Pucharu Polski z Odrą Opole

tsa24.com5 grudnia 2018

Klimontów. Otwarcie boiska wielofunkcyjnego

tsa24.com6 września 2018

Święto młodego wina

tsa24.com20 listopada 2017

Festiwal Rzemiosł Dawnych w Piszczelach

tsa24.com13 września 2017