Fotorelacje

„Wisła – lustro Sandomierza” – XIX Sesja Ekologiczna

„Wisła – lustro Sandomierza” – XIX Sesja Ekologiczna

We wtorek, 7 czerwca br., w I Liceum Ogólnokształcącym Collegium Gostiomanum miała miejsce XIX Sesja Ekologiczna pod hasłem przewodnim „Wisła – lustro Sandomierza”. W trakcie sesji, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursach: plastycznym adresowanym do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, międzypokoleniowym Starej fotografii czar… – Historia z Wisłą w tle, skierowanym do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych ponadgimnazjalnych, a także rodziców i dziadków.

Nagrody zwycięzcom oraz wyróżnionym wręczyli: Marek Bronkowski Burmistrz Sandomierza, Janusz Suszyna Naczelnik Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Sandomierzu, Krzysztof Zieliński Dyrektor I LO Collegium Gostomianum.

Zwieńczeniem uroczystości było przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów z Collegium Gostomianum.

Wyniki konkursu plastycznego „Wisła – lustrem Sandomierza”

Przedszkola:

I miejsce: Lena Szubert, Przedszkole Samorządowe nr 3 w Sandomierzu, op. Anna Tyniec

I miejsce: Leon Czernecki, Przedszkole Samorządowe nr 6 w Sandomierzu, op. Jolanta Łukawska

II miejsce: Aleksander Markiewicz, Niepubliczne Przedszkole Językowe „Jaś i Małgosia” op. Monika Dąbrowska

II miejsce: Matylda Kunys, Przedszkole w Łoniowie, op. Agnieszka Gach

III miejsce: Maja Ciździel, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Sandomierzu, op. Ewa Kołodziej

III miejsce: Michał Głąb, Niepubliczne Przedszkole „Smerf” w Sandomierzu, op. Elżbieta Lipiec

Wróżnienia:

Maciej Osmala, Niepubliczne Przedszkole Językowe „Jaś i Małgosia” op. Agnieszka Zasuwa, Dorota Jurkowska

Zuzia Wojtas, Przedszkole Samorządowe nr 3 w Sandomierzu, op. Anna Tyniec

Sebastian Staszczak, Filia Przedszkola Samorządowego nr 1 w Sandomierzu, op. Anna Pawlik

Oliwia Kucharczyk, Przedszkole Samorządowe nr 6 w Sandomierzu, op. Bożena Prezgot

Antonina Białousz, Przedszkole Samorządowe nr 6 w Sandomierzu, op. Grażyna Orłowska

Julia Stępień, klasa „0” Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrazowie, op. Marzanna Kolasińska

Andrzej Szpernal, Niepubliczne Przedszkole „Smerf” w Sandomierzu, op. Sylwia Radzimowska-Zasuwa

Natalia Kaczmarczyk, Przedszkole Samorządowe nr 5 w Sandomierzu, op. Katarzyna Piętak, Magdalena Adamczyk

Szkoły Podstawowe:

I miejsce: Marta Kołacz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sandomierzu, op. Agata Frydryk

I miejsce: Aleksandra Korzynek, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu, op. Agnieszka Modras

II miejsce: Julia Lebida, Szkoła Podstawowa w Obrazowie, op. Barbara Bańkowska

II miejsce: Oliwia Leja, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu, op. Barbara Dybis

II miejsce: Oliwia Sadok, Szkoła Podstawowa w Słupczy, op. Monika Cebula

III miejsce: Antonina Mazur, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sandomierzu, op. Kinga Kras

Wyróżnienia:

Amelka Latoś, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu, op. Agnieszka Frańczak-Szczepanek

Anna Głąb, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu, op. Wiesława Loch

Kornelia Dąda, Szkoła Podstawowa w Słupczy, op. Monika Cebula

Karolina Dzieciuch, Szkoła Podstawowa w Obrazowie, op. Marta Socha

Łukasz Grębowiec, Szkoła Podstawowa w Mściowie, op. Monika Szlachcińska

Bartosz Korzynek, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu, op. Eliza Delegiewicz

Jan Szajowski, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu, op. Eliza Delegiewicz

Wyniki Konkursu Międzypokoleniowego „Starej fotografii czar… Historia z Wisła w tle”

I miejsce: Jolanta Jonaszek – Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Komisji Edukacji Narodowej w Sandomierzu, op. Danuta Szczygielska

I miejsce: Adrian Rybak – Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie, op. Damian Jędrycha

II miejsce: Natalia Rewera – Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach, op. Beata Kuleszko

II miejsce: Jan Olkiewicz – Szkoła Podstawowa im Jarosława Iwaszkiewicza 4 w Sandomierzu, op. Agnieszka Modras

III miejsce: Sara Sajur – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu op. Joanna Pieronkiewicz-Szpernal

III miejsce: Antonii Zięba – SP 4 w Sandomierzu, op. Agnieszka Modras

Wyróżnienia:

Paulina Ziółkowska, Anna Ziółkowska – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu, op. Barbara Wieczorek

Paulina Sowińska – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Krystyna Chmielowiec

Agnieszka Dudek – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Krystyna Chmielowiec

Aleksandra Korzynek Szkoła Podstawowa nr 4, op. Agnieszka Modras

Joanna Rowińska – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Agnieszka Kunys-Łukawska

Julia Łącka – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Agnieszka Kunys-Łukawska

Piotr Łażeński – Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach, op. Beata Kuleszko

Monika Kołacz – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Joanna Pieronkiewicz-Szpernal

Natalia Łącka – I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Urszula Gawron

Wyniki konkursu na prezentację multimedialną pt. „Wisła – Lustro Sandomierza”

I miejsce: Natalia Saniawa – Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Klimontowie, op. Agnieszka Kwiecień

II miejsce: Paulina Suter – Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach, op. Beata Kuleszko

III miejsce: Krzysztof Mirkowski – Gimnazjum nr 1 im. Jana Długosza w Sandomierzu, op. Ewa Mika

III miejsce: Sylwia Ścibisz – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Urszula Gawron

Wyróżnienia:

Natalia Nowak – Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Klimontowie, op. Agnieszka Kwiecień

Sara Orłowska – Gimnazjum nr 1 im. Jana Długosza w Sandomierzu, op. Bożena Kwiecień

Natalia Błachnio – Gimnazjum nr 1 im. Jana Długosza w Sandomierzu, op. Ewa Mika

Natalia Sagan – Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach, op. Beata Kuleszko

Klaudia Tymolkin – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego w Sandomierzu, op. Małgorzata Kuśmira

Dominika Saja – Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Komisji Edukacji Narodowej w Sandomierzu, op. Danuta Szczygielska, Elżbieta Sieciarska-Turbiarz

Andźelika Chmiel – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Barbara Sobieraj

Karol Kusik – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Artur Czuja

Karolina Kasprzycka – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Urszula Gawron

Natalia Łącka – ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu, op. Urszula Gawron

źródło: UM Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

XII Triathlon Ziemi Sandomierskiej- Fotorelacja

tsa24.com23 sierpnia 2021

Klimontów – Kryształowe Berło dla Mirosława Baki

tsa24.com7 lipca 2021

Sandomierz w miniony weekend powitał wakacje

tsa24.com5 lipca 2021

XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica

tsa24.com3 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

tsa24.com10 lutego 2020

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS 28. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

tsa24.com9 stycznia 2020

NIETRZEŹWI KIEROWCY NA SANDOMIERSKICH DROGACH

tsa24.com3 stycznia 2020

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

tsa24.com11 lutego 2019