sport

Wisła powalczy o awans

Wisła powalczy o awans

Zarząd Sandomierskiego Klubu Sportowego “Wisła” zaprasza na mecz 30. kolejki IV ligi gr. świętokrzyskiej. Spotkanie odbędzie się 21.05.2017 o godzinie 17:00 na Stadionie przy ul. Koseły 3a w Sandomierzu.  Przeciwnikiem Wisły – lidera IV ligi będą Rezerwy Kieleckiej Korony. Mecz pomiędzy Wisłą Sandomierz a 3 w tabeli Koroną Kielce otrzymał miano “Meczu na szczycie”.

Walka o powrót do III ligi jest na ostatniej proste. Na 6 kolejek przed zakończeniem Sandomierska Wisła zgodnie z oczekiwaniami zajmuje 1. miejsce w tabeli mając 3 punkty przewagi nad Buskiem Zdrój oraz 4 punkty przewagi nad Koroną II Kielce – niedzielnym przeciwnikiem. Mecz z Rezerwami Kieleckiej Korony będzie niezwykle ważnym i ciężkim spotkaniem dla naszej drużyny, dlatego potrzebne jest wsparcie wszystkich kibiców, sympatyków oraz mieszkańców Sandomierza i okolic.

Niejednokrotnie mieliśmy okazję doświadczyć, że w sportowe emocje potrafią złączyć różne grupy, środowiska mieszkańców Sandomierza oraz dostarczyć niezapomnianych chwil osobom, które decydują się w niedzielne popołudnie przyjść na mecz Wisły.  Tak będzie i tym razem – na tym meczu nie będzie brakować niczego począwszy od emocji, walki i zaangażowania. Każdy kto przyjdzie będzie mógł z dumą podziwiać dobrze przygotowaną drużynę, ambitnie walczącą – reprezentującą nasz Królewski Gród w Marszu o powrót do III ligi.

W związku z dużym zainteresowaniem odbędzie się przedsprzedaż biletów:
Piątek – 17:00 – 18:30
Sobota – 12:30 ; 14:00
natomiast w niedziele sprzedaż biletów rozpocznie się od godziny 15:00.

Ceny biletów – 8 zł normalny i 4 zł ulgowy.

Każdy kto zakupi bilet weźmie udział w losowaniu nagród, które odbywają się w przerwie spotkania. Do szczęśliwców trafią między innymi nagrody ufundowane przez Partnerów, sponsorów, gadżety klubowe czy darmowe wejściówki na kolejne spotkania. Dodatkową atrakcją jest Sektor Rodzinny, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Dzieciaki otrzymują upominki, biorą udział w konkursach oraz mają okazję do pomalowania twarzy w barwy klubowe.

W związku z rangą spotkania Zarząd oraz kibice przeprowadzają dużą mobilizację na to spotkanie – jednym z nich jest utworzenie wydarzenia na portalu społecznościowym facebook. Zachęcamy do przyłączenia się o internetowego wydarzenia , które nosi nazwę “Walczymy o Awans!”

mecz skssparta korona kielce2017-01

plakat k

tabela

Źródło: SKS Wisła Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

Aleksandra Skubida ze srebrem

tsa24.com15 marca 2021

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna powstaną w Łukawie

tsa24.com5 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com1 marca 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

tsa24.com9 lutego 2021

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

tsa24.com2 grudnia 2020

Medale sandomierskich karateków

tsa24.com19 października 2020

II Jarski Bieg Na Zdrowie

tsa24.com5 października 2020

Mecz SPR Wisła Sandomierz vs SMS ZPRP Kielce – relacja

tsa24.com4 października 2020

Nowy klub Xtreme Fitness w VIVO! Stalowa Wola

tsa24.com30 września 2020