sport

Wisła przegrała sparing z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Wisła Sandomierz przegrała 1-3 (1-0) w sparingu przeciwko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Gola dla wiślaków strzelił Maciej Stróżak. W trwających przygotowaniach Wisła nie odniosła jeszcze zwycięstwa.

Pierwsza połowa meczu należała do podopiecznych Jarosława Pacholarza. W 28. minucie prowadzenie sandomierzanom dała bramka Macieja Stróżaka. Druga część spotkania to roszady w składzie gospodarzy, polegające głównie na wprowadzeniu zawodników z pierwszego zespołu. Efektem były trzy stracone gole, strzelone przez Pawła Czajkowskiego, Łukasza Jamroza i Jakuba Kapsę. Wcześniej bramkarz Wisły popisał się skuteczną obroną rzutu karnego. Pierwszą połowę w KSZO 1929 rozegrał pozyskany z Wisły Fabian Burzyński.

27 lipca 2016,

17:30 – Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Wisła Sandomierz

Paweł Czajkowski 74, Łukasz Jamróz 75, Jakub Kapsa 87 – Maciej Stróżak 28

W 67. minucie Jakub Kapsa (KSZO) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

W następnym meczu kontrolnym Wisła zmierzy się z czwartoligową Stalą Kraśnik. Spotkanie odbędzie się 30 lipca o godz. 11:00 na płycie Miejskiego Stadionu Sportowego w Sandomierzu.

źródło: wisla-sandomierz.futbolowo.pl