wydarzenia

Wszystko dla domu i ogródu w jednym miejscu – targi

Wszystko dla domu i ogródu w jednym miejscu – targi

Budownictwo mieszkaniowe, wyposażenie wnętrz, wszystko do ogrodu będzie można znaleźć w Targach Kielce od 8 do 10 kwietnia w ramach XXIII Ogólnopolskich Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY.

Tegoroczna edycja to prezentacja ofert ponad 250 firm z całej Polski. Na ponad ośmiu tysiącach metrów kwadratowych każdy znajdzie coś dla siebie.

architecture-1279512_640

Co można znaleźć na targach?

Pierwsze pogodne dni już inspirują myślenia o odświeżeniu swojego domu, dobudowaniu jakiejś nowej części czy renowacji ogrodu. Ponownie w jednym miejscu zgromadzono ekspertów z zakresu wystroju wnętrz, aranżacji ogrodów, architektów, przedstawicieli branży budowlanej, etc. Podczas wystawcy zaprezentują się firmy oferujące produkty z zakresu inteligentne dom, pokrycia dachowe, kuchnia i łazienka, wyposażenie i wystrój wnętrz, materiały budowlane, usługi budowalne, technika grzewcza, sanitarna i klimatyzacji, okna i drzwi. Zwiedzający oprócz gotowych produktów i usług będą mieli szansę skorzystać z porad specjalistów, którzy ich pomysły i marzenia o idealnym domu czy ogrodzie przeniosą do rzeczywistości. W specjalnie do tego przygotowanych punktach będą czekali doradcy – architekci, specjaliści od centralnego ogrzewania.

Jak wykorzystać energooszczędne technologie? Czym są systemy inteligentny dom? Jak dobrać kolory i akcesoria do naszego domu? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź w Targach Kielce.

casting-876640_640

Atrakcje dla zwiedzających

Wielu wystawców przygotowało dla zwiedzających konkursy z nagrodami rzeczowymi. Na stoisku firmy Nexterio.pl będzie można pobrać kupon konkursowy. Każdy uczestnik ma za zadanie odpowiedzieć na pytanie: „Co nowego powinno się znaleźć w Twoim ogrodzie?” Komisja konkursowa wybierze 10 najbardziej kreatywnych i ciekawych odpowiedzi. O wynikach konkursu laureaci zostaną poinformowani telefonicznie 12 kwietnia 2016 r. Nagrodami w konkursie są między innymi kosiarka elektryczna, pilarka łańcuchowa akumulatorowa, tunel foliowy/szklarnia, grill węglowy z pokrywą.

solar-cells-824691_640

Zjazd najdłuższą w regionie tyrolką

Ekstremalne doznania na linie! Zapraszamy do skorzystania z możliwości zjazdu linowego na tyrolce o długości ok. 200 metrów przygotowanej przez Mobilne Centrum Wspinaczkowe. Koszt: 30 zł dorośli, 20 zł młodzież, 10 zł dzieci (między 12-15 r.ż.). Bilety do nabycia w kasie przy Parkingu Wielopoziomowym na terenie Targów Kielce

DOM międzynarodowy

Dotychczas ogólnopolskie targi DOM oraz OGRÓD i TY zyskały drugie oblicze i rozszerzenie swojej oferty o wystawców międzynarodowych. Targi HOME&GARDEN są organizowane we współpracy z partnerami z Chin i mają charakter kontraktacyjny. Celem wydarzenia jest stworzenie miejsca gdzie międzynarodowe firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją materiałów, produktów i akcesoriów dla domu i ogrodu miały szansę na nawiązanie współpracy oraz wymianę doświadczeń. Tegoroczne spotkanie to pierwsze kroki ku integracji branży budowlanej w wymiarze międzynarodowym.

building-1080596_640

Kolorowa strona targów

Malownicze zakątki kraju, miejsca, w których zatrzymuje się czas – z takimi ofertami zapoznać się będą mogli zwiedzający VIII Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL. Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki to jedyna tego rodzaju impreza wystawiennicza w Polsce, ukierunkowana na promocję produktów związanych z turystyką wiejską i agroturystyką. Wydarzenie integruje branżę turystyczną nie tylko w kraju, ale i w całej Europie. AGROTRAVEL jest okazją do zapoznania się z kulturą i tradycjami różnych regionów. Podczas najbliższej edycji targów, ofertę wypoczynku na wsi zaprezentują między innymi polskie regiony, Lokalne Grupy Działania, Lokalne Grupy Rybackie, regionalne i lokalne organizacje turystyczne oraz właściciele gospodarstw agroturystycznych z kraju i z zagranicy.

horses-867588_640
Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 10 kwietnia 2016 r.

Ceny biletów wstępu:
• normalny: 15 zł
• ulgowe dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej i studenckiej powyżej 15 osób (opiekun bezpłatnie): 8 zł/os.
Ceny biletów parkingowych:
• samochody osobowe: 5 zł
• autokary: 13 zł

Godziny otwarcia targów:
8.04.2016: 12.00-18.00
9.04.2016: 10.00-18.00
10.04.2016: 9.00-17.00

źródło: UM Sandomeirz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wydarzenia

Więcej w wydarzenia

Bezpieczeństwo podczas nadchodzącego weekendu

tsa24.com29 października 2021

Szarpanie za mundur i obelgi nie pomogły

tsa24.com29 października 2021

Kursy komunikacji miejskiej 1 listopada

tsa24.com29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zmiana organizacji ruchu

tsa24.com29 października 2021

Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Sandomierzu

tsa24.com27 października 2021

Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny” – Głosuj na Sandomierz

tsa24.com27 października 2021

Koprzywnickie Bziuki- na Krajowej Liście Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego

tsa24.com26 października 2021

Dniówka w sadzie Wójta Gminy Samborzec odpracowana

tsa24.com26 października 2021

Zbiórka nakrętek dla małej Igi

tsa24.com26 października 2021