wydarzenia

Wszystko dla domu i ogródu w jednym miejscu – targi

Wszystko dla domu i ogródu w jednym miejscu – targi

Budownictwo mieszkaniowe, wyposażenie wnętrz, wszystko do ogrodu będzie można znaleźć w Targach Kielce od 8 do 10 kwietnia w ramach XXIII Ogólnopolskich Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY.

Tegoroczna edycja to prezentacja ofert ponad 250 firm z całej Polski. Na ponad ośmiu tysiącach metrów kwadratowych każdy znajdzie coś dla siebie.

architecture-1279512_640

Co można znaleźć na targach?

Pierwsze pogodne dni już inspirują myślenia o odświeżeniu swojego domu, dobudowaniu jakiejś nowej części czy renowacji ogrodu. Ponownie w jednym miejscu zgromadzono ekspertów z zakresu wystroju wnętrz, aranżacji ogrodów, architektów, przedstawicieli branży budowlanej, etc. Podczas wystawcy zaprezentują się firmy oferujące produkty z zakresu inteligentne dom, pokrycia dachowe, kuchnia i łazienka, wyposażenie i wystrój wnętrz, materiały budowlane, usługi budowalne, technika grzewcza, sanitarna i klimatyzacji, okna i drzwi. Zwiedzający oprócz gotowych produktów i usług będą mieli szansę skorzystać z porad specjalistów, którzy ich pomysły i marzenia o idealnym domu czy ogrodzie przeniosą do rzeczywistości. W specjalnie do tego przygotowanych punktach będą czekali doradcy – architekci, specjaliści od centralnego ogrzewania.

Jak wykorzystać energooszczędne technologie? Czym są systemy inteligentny dom? Jak dobrać kolory i akcesoria do naszego domu? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź w Targach Kielce.

casting-876640_640

Atrakcje dla zwiedzających

Wielu wystawców przygotowało dla zwiedzających konkursy z nagrodami rzeczowymi. Na stoisku firmy Nexterio.pl będzie można pobrać kupon konkursowy. Każdy uczestnik ma za zadanie odpowiedzieć na pytanie: „Co nowego powinno się znaleźć w Twoim ogrodzie?” Komisja konkursowa wybierze 10 najbardziej kreatywnych i ciekawych odpowiedzi. O wynikach konkursu laureaci zostaną poinformowani telefonicznie 12 kwietnia 2016 r. Nagrodami w konkursie są między innymi kosiarka elektryczna, pilarka łańcuchowa akumulatorowa, tunel foliowy/szklarnia, grill węglowy z pokrywą.

solar-cells-824691_640

Zjazd najdłuższą w regionie tyrolką

Ekstremalne doznania na linie! Zapraszamy do skorzystania z możliwości zjazdu linowego na tyrolce o długości ok. 200 metrów przygotowanej przez Mobilne Centrum Wspinaczkowe. Koszt: 30 zł dorośli, 20 zł młodzież, 10 zł dzieci (między 12-15 r.ż.). Bilety do nabycia w kasie przy Parkingu Wielopoziomowym na terenie Targów Kielce

DOM międzynarodowy

Dotychczas ogólnopolskie targi DOM oraz OGRÓD i TY zyskały drugie oblicze i rozszerzenie swojej oferty o wystawców międzynarodowych. Targi HOME&GARDEN są organizowane we współpracy z partnerami z Chin i mają charakter kontraktacyjny. Celem wydarzenia jest stworzenie miejsca gdzie międzynarodowe firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją materiałów, produktów i akcesoriów dla domu i ogrodu miały szansę na nawiązanie współpracy oraz wymianę doświadczeń. Tegoroczne spotkanie to pierwsze kroki ku integracji branży budowlanej w wymiarze międzynarodowym.

building-1080596_640

Kolorowa strona targów

Malownicze zakątki kraju, miejsca, w których zatrzymuje się czas – z takimi ofertami zapoznać się będą mogli zwiedzający VIII Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL. Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki to jedyna tego rodzaju impreza wystawiennicza w Polsce, ukierunkowana na promocję produktów związanych z turystyką wiejską i agroturystyką. Wydarzenie integruje branżę turystyczną nie tylko w kraju, ale i w całej Europie. AGROTRAVEL jest okazją do zapoznania się z kulturą i tradycjami różnych regionów. Podczas najbliższej edycji targów, ofertę wypoczynku na wsi zaprezentują między innymi polskie regiony, Lokalne Grupy Działania, Lokalne Grupy Rybackie, regionalne i lokalne organizacje turystyczne oraz właściciele gospodarstw agroturystycznych z kraju i z zagranicy.

horses-867588_640
Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 10 kwietnia 2016 r.

Ceny biletów wstępu:
• normalny: 15 zł
• ulgowe dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej i studenckiej powyżej 15 osób (opiekun bezpłatnie): 8 zł/os.
Ceny biletów parkingowych:
• samochody osobowe: 5 zł
• autokary: 13 zł

Godziny otwarcia targów:
8.04.2016: 12.00-18.00
9.04.2016: 10.00-18.00
10.04.2016: 9.00-17.00

źródło: UM Sandomeirz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wydarzenia

Więcej w wydarzenia

Za kierownicą z promilami

tsa24.com18 października 2021

43. rocznica wyboru Karola Wojtyły na głowę Stolicy Apostolskiej

tsa24.com18 października 2021

Kolejny udany start sandomierskich karateków

tsa24.com18 października 2021

Uroczyste otwarcie Żłobka „Wesołe Maluszki” w Samborcu

tsa24.com15 października 2021

„Żywe obrazy historii” w ramach Odpustu bł. Wincentego Kadłubka

tsa24.com15 października 2021

Wystawa fotografii reportażowej pt. „NURSES ON THE FRONT LINE” otwarta

tsa24.com15 października 2021

Wręczono odznaki „Przyjaciel Osób Niewidomych”

tsa24.com14 października 2021

Gloria Artis dla Andrzeja Cebuli

tsa24.com13 października 2021

Spotkanie w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego

tsa24.com13 października 2021