W Sandomierzu

Ostatnia szansa! Ta piłka może być Twoja!

Ostatnia szansa! Ta piłka może być Twoja!

Dwa miejsca odległe od siebie o ponad 150km. Oba wyjątkowe, oba są świadkami bitew podobnych do tych o Naboo, Helmowy Jar czy inny Hardhome. W jednym walka toczy się o medale i tytuły, w drugim nierzadko o przetrwanie, a na pewno o lepsze życie. Jedno reprezentuje Kraków, drugie Sandomierz. Jedno to Tauron Arena, drugie – Przytulisko na Wiśniowej. Na pierwszy rzut oka jedno zdawałoby się nie ma nic wspólnego z tym drugim…

Błąd 🙂 ! Łączy je piłka..

1

Piłka nie byle jaka, skórzana, gabarytów całkiem niewielkich, zgrabnie mieści się w ręce męskiej. Piłka, którą w Arenie 19 stycznia 2016 roku Polska Reprezentacja Piłki Ręcznej rozegrała zwycięski mecz z reprezentacją Francji w ramach Mistrzostw Europy. Została ona dzięki uprzejmości portalu tsa24.com  przekazana do licytacji na rzecz czworonożnych podopiecznych sandomierskiego Przytuliska. I w końcu piłka, która „obazgrana” cennymi autografami polskich szczypiornistów – najlepszych na świecie, dla każdego kibica staje się pewnego rodzaju świętym Graalem. Jeśli doda się jeszcze, że ów mecz Polacy wygrali aż 31:25, a Les Experts dwa razy z rzędu zdobyli olimpijskie złoto i dwa lata temu w imponującym stylu wywalczyli tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu , to ta piłka jak nic zacznie oślepiać jasnością nadprzyrodzoną.

Przechodząc zatem do konkretów. licytujemy piłkę, która grała w meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn Polska – Francja i na której swoje autografy złożyli jedyni tacy w galaktyce – Szmal, Lijewski, Szyba, Jurecki, Bielecki, Chrapkowski, Daszek, Łucak, Krajewski, Syprzak, Grabarczyk, Gliński, Konitz, Wyszomirski, Wiśniewski, Gębala!

Cena wywoławcza – 500 zł

3

Licytacja potrwa 21 dni. Wygra oferta najwyższa rzecz jasna. Piłka powędruje do zwycięzcy na rękach… pewnego znanego sportowca (płci nie ujawnimy – niespodzianka to niespodzianka!) zaraz po zaksięgowaniu deklarowanej kwoty na koncie Przytuliska na Wiśniowej. Licytować należy na facebookowym funpage’u Przytuliska na Wiśniowej, w komentarzu pod postem!

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

Bezpieczeństwo podczas nadchodzącego weekendu

tsa24.com29 października 2021

Szarpanie za mundur i obelgi nie pomogły

tsa24.com29 października 2021

Kursy komunikacji miejskiej 1 listopada

tsa24.com29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zmiana organizacji ruchu

tsa24.com29 października 2021

Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Sandomierzu

tsa24.com27 października 2021

Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny” – Głosuj na Sandomierz

tsa24.com27 października 2021

Zbiórka nakrętek dla małej Igi

tsa24.com26 października 2021

Bartuś z Sandomierza świętował pierwsze urodziny

tsa24.com25 października 2021

Wręczono Nagrody Burmistrza Miasta Sandomierza im. A. Patkowskiego „Bonum Publicum”

tsa24.com25 października 2021