Kronika Policyjna

Wypadek drogowy w Klimontowie

Wypadek drogowy w Klimontowie

14 października 2020 roku o godzinie 10 do Stanowska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Klimontów. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sandomierzu oraz jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Klimontowa.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej i przeprowadzonym rozpoznaniu ustalono, że na DK nr 9 doszło do zderzenia czterech pojazdów (dwa osobowe, jeden dostawczy i jeden ciężarowy). Pojazdami podróżowało łącznie osiem osób. W momencie  dojazdu zastępów osoby biorące udział w zdarzeniu znajdowały się poza autami. Na miejscu obecny był Zespół Ratownictwa Medycznego, który dokonał wstępnej segregacji poszkodowanych i udzielał pomocy medycznej dwóm najbardziej poszkodowanym osobom. Pozostałe osoby nie wymagały pomocy medycznej. Uszkodzone samochody znajdowały się na jezdni drogi krajowej całkowicie ją blokując.

Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w samochodach oraz zabezpieczeniu rozlanych płynów eksploatacyjnych. Funkcjonariusze Policji zorganizowali objazd miejsca zdarzenia drogami lokalnymi. Dwie osoby, którym pomocy medycznej udzielał ZRM po przebadaniu zostały zabrane do szpitala na dalszą diagnostykę.

Po czynnościach dochodzeniowych Policji uszkodzone pojazdy zostały zabrane przez przybyłą pomoc drogową. Jezdnię uprzątnięto z rozbitych elementów pojazdów i płynów eksploatacyjnych.

 

 

 

Źródło KP PSP Sandomierz

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Uważajcie na oszustów internetowych

tsa24.com23 lipca 2021

Święto sandomierskich policjantów

tsa24.com23 lipca 2021

Uwaga! Miejscowość Łukawa – tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty !

tsa24.com8 lipca 2021

Zderzenie dwóch ciężarówek

tsa24.com6 lipca 2021

Mówią, że dzwonią z banku? Uwaga to mogą być oszuści !

tsa24.com2 lipca 2021

Ponad 2 promile na alkomacie i ponad 100 km/h na prędkościomierzu

tsa24.com1 lipca 2021

W gminie Dwikozy sandomierscy kryminalni znaleźli 4 kg narkotyków

tsa24.com30 czerwca 2021

Wszedł na zaplecze sklepu, ukradł zgrzewkę piw i szarpał ekspedientkę

tsa24.com23 czerwca 2021

Policja apeluje o ostrożność nad wodą

tsa24.com23 czerwca 2021