kultura i rozrywka

Zespół CIRYAM zagra w Sandomierzu

Zespół CIRYAM zagra w Sandomierzu

Zapraszamy na koncert zespołu CIRYAM /Krosno/, promujący najnowszy album “Desires”. Formacja zagra 23 stycznia br. o godz. 20.00 w sandomierskim Lapidarium pod Ratuszem. Występ Ciryam supportować będzie formacja Maszyna z Kraśnika.

Wstęp 15 zł

O zespole napisali:
/Fonografika/
“Ciryam to grupa zdolnych „młodych wilków” z Krosna, muzycznie poruszających się w tematyce nowoczesnego progresywnego pop-rocka.
Zespół działa od 1999 roku, ma na swoim koncie trzy oficjalne krążki, setkę koncertów na dużych i małych scenach: (Metalmania, Hunter Fest, support Type o Negative) i masę doświadczeń.To zespół prężny i zdecydowany.”

O muzyce /Fonografika/:
“Muzyka Ciryam jest oryginalna, ma wyrobiony własny charakter, co potwierdzają poprzednie produkcje („Szepty dusz„ i „W sercu kamienia„), mimo to wciąż potrafi zaskakiwać
i nie inaczej jest tym razem, muzyka na trzecim albumie zatytułowanym: „Człowiek motyl” to ilustracja codzienności, uzasadnione zderzenie delikatności z często krzywą rzeczywistością („diler”, „niczyja”, „igła”, „virus”), jest nieprzewidywalna jak rozpędzona maszyna, która nie chce zatrzymywać się po drodze.
Ogółem płyta „Człowiek motyl” to duża dawka rytmu, ciężkich riffów, wzniosłych klawiszy, nietuzinkowych solówek, mega melodii i charakterystycznego damskiego wokalu, który jest niewątpliwym atrybutem Ciryam…
Każdy fan melodii jak i mocnego uderzenia, powinien jej posłuchać.”

O zespole /Tc Music/Metal Mind Production/:
“Fenomenalny kompromis pomiędzy progresywnym rockiem a gothic metalem! Oto ponad godzinna, poetycka opowieść o człowieczym sercu.
W niezwykle klimatycznym, promującym album utworze “W ciszy” nie brakuje ukrytego napięcia i energetyzującej siły. Zaskakujące zmiany tempa, zniewalająca moc pasaży klawiszy i gitar! Dopracowane melodie, dobra praca sekcji rytmicznej. Całość dopełnia prawdziwie charyzmatyczny, głęboki kobiecy wokal.”

Ciryam Sandomierz

źródło: SCK Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

1055. rocznica Chrztu Polski

tsa24.com14 kwietnia 2021

Nowa edycja Zielonej ławeczki

tsa24.com8 kwietnia 2021

„Wirtualna Wielkanoc” – podsumowanie

tsa24.com6 kwietnia 2021

Wirtualna Wielkanoc 2021

tsa24.com26 marca 2021

Koncert zespołu House of Death odbędzie się w innym terminie

tsa24.com24 marca 2021

Konkurs na “Wiosenną Marzannę” w Zawichoście

tsa24.com22 marca 2021

Dzień Św. Patryka online – relacja

tsa24.com22 marca 2021

Senior potrafi – warsztaty z Carvingu

tsa24.com19 marca 2021

Wielkanocny kiermasz nadziei dla Bartusia

tsa24.com19 marca 2021