W Sandomierzu

Zimowe seanse w „Kinie Starówka”

Zimowe seanse w „Kinie Starówka”

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na najnowsze projekcje w „Kinie Starówka”, które rozpoczynają się już dziś.

Między 16 a 22 lutego o godz. 17:30 wyświetlany będzie film „Cudowny chłopak” – w rolach głównych zobaczymy Julię Roberts, Owena Wilsona i Jacoba Tremblay’a, młodego gwiazdora znakomitego „Pokoju” w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym. Ekranizacja międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie. Każdy chce się wyróżniać. Nikt nie chce być inny.

O godz. 20:00 kino zaprasza na projekcje filmu „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”. To wyróżniony 7 nominacjami do Oscara, 4 Złotymi Globami, mroczny komediodramat w reżyserii nagrodzonego Oscarem Martina McDonagha.
Mildred Haynes straciła córkę. Zgwałcił ją i zamordował zwyrodnialec, którego przez kilkanaście miesięcy nie złapano. Porzucona przez męża, żyjąca z nastoletnim synem kobieta wini za to policjantów rozleniwionych w sennej mieścinie Ebbing, zatopionej wśród lasów pięknego stanu Missouri. Wykupuje więc trzy billboardy, na których zadaje pytanie o bezczynność szeryfa. Ich pojawienie się momentalnie zmienia życie całego miasteczka…

Od 23 lutego, przez kolejne trzy tygodnie, na ekranie będzie można zobaczyć wyczekiwane dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów – Patryka Vegi. „Kobiety mafii”
to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. Wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji.

W dniach 09-15 marca o godz. 17:00 kino zaprasza na projekcje filmu „Moja miłość”, który inspirowany był prawdziwymi wydarzeniami. Tragedia, która miała miejsce 20 kwietnia 1999 roku w Columbine High School odbiła się szerokim echem na całym świecie. Dwaj nastoletni uczniowie weszli na teren szkoły i strzelając z broni palnej, zamordowali dwunastu rówieśników i jednego nauczyciela. Rachel Joy Scott, wrażliwa nastolatka swoją głęboką wiarą inspirowała rówieśników. Dlatego między innymi stała się jedną z ofiar tego tragicznego wydarzenia. Ze znalezionych pamiętników dziewczyny wynika, że przeczuwała ona swoją śmierć. Oto jej historia.

kino plakat_luty-marzec

Źródło: Sandomierskie Centrum Kultury

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

Bezpieczeństwo podczas nadchodzącego weekendu

tsa24.com29 października 2021

Szarpanie za mundur i obelgi nie pomogły

tsa24.com29 października 2021

Kursy komunikacji miejskiej 1 listopada

tsa24.com29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zmiana organizacji ruchu

tsa24.com29 października 2021

Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Sandomierzu

tsa24.com27 października 2021

Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny” – Głosuj na Sandomierz

tsa24.com27 października 2021

Zbiórka nakrętek dla małej Igi

tsa24.com26 października 2021

Bartuś z Sandomierza świętował pierwsze urodziny

tsa24.com25 października 2021

Wręczono Nagrody Burmistrza Miasta Sandomierza im. A. Patkowskiego „Bonum Publicum”

tsa24.com25 października 2021