sport

Zmarł były piłkarz Wisły – Kamil Oślizło

Zmarł były piłkarz Wisły – Kamil Oślizło

Z wielkim smutkiem informujemy, że dzisiaj około godziny 5:00 w szpitalu w Rzeszowie walkę o życie przegrał uczestnik wczorajszego wypadku, a także były pomocnik Wisły Sandomierz – Kamil Oślizło.

Kamil dziękujemy Ci za wysiłek i serce, które oddałeś podczas wspaniałych chwil, reprezentując barwy Wisełki. Dostarczyłeś nam wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze, jako ten, który walczył do końca na murawie boiska, jak i poza nim. Walcząc o własne życie nie poddawałeś się. Skończyło się Twoje życie tutaj, na Ziemi, ale rozpoczęło tam, gdzie wszyscy się kierujemy. Teraz jesteś zawodnikiem najważniejszej – niebiańskiej – drużyny, dla której masz zaszczyt grać. Zawsze będziesz z nami. Dzięki Kamil! Kamil do Wisły trafił w lutym ubiegłego roku z Wisłoki Dębica. Niemal od razu znalazł miejsce w podstawowym składzie wiślaków. W barwach sandomierskiej drużyny rozegrał 14 meczów ligowych, 2 barażowe i jeden Pucharu Polski.

Kamil w tym sezonie grał w Wólczance Wólka Pełkińska, która wczoraj miała rozegrać wyjazdowy mecz z Avią Świdnik. W tym celu zawodnicy podróżowali busem. Wśród nich byli też m.in. bracia Rafał, Kamil i Krystian Pydych oraz Kamil Hul. Około godziny 9:25 w miejscowości Werynia w powiecie kolbuszowskim bus zderzył się z dużym samochodem ciężarowym.

Oprócz Kamila w wypadku zginęli także bracia – Rafał (27 lat) i Kamil (22 lata), Patryk Szewczak (18 lat) i Mariusz Korzępa (25 lat). W szpitalu w bardzo ciężkim stanie pozostaje Krystian Pydych. Natomiast życiu Kamila Hula nic nie zagraża.

źródło: wisla-sandomierz.futbolowo.pl

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Aleksandra Skubida ze srebrem

tsa24.com15 marca 2021

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna powstaną w Łukawie

tsa24.com5 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com1 marca 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

tsa24.com9 lutego 2021

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

tsa24.com2 grudnia 2020

Medale sandomierskich karateków

tsa24.com19 października 2020

II Jarski Bieg Na Zdrowie

tsa24.com5 października 2020

Mecz SPR Wisła Sandomierz vs SMS ZPRP Kielce – relacja

tsa24.com4 października 2020

Nowy klub Xtreme Fitness w VIVO! Stalowa Wola

tsa24.com30 września 2020