sport

Zmiany w Ring Sandomierz

Zmiany w Ring Sandomierz

Doszło do zmian w stowarzyszeniu Bokserskim RING SANDOMIERZ. Funkcję Vice Prezesa będzie sprawował Patryk Konopka. Zmiana wiąże się z tym, że sekcja RING SANDOMIERZ zawarła porozumienie z BOKS SKS WISŁA z sekcją, która wprawdzie nie jest oficjalnie zrzeszona ale cieszy się dużym zainteresowaniem biorąc pod uwagę frekwencję oraz rozgłos.
Ring Sandomierz funkcjonuje od 2014 roku. Prezesem stowarzyszenia jest Artur Chomiak. W Ring trenowali głównie młodzi, mieszkańcy Powiatu Sandomierskiego reprezentując tym samym klub w zawodach międzynarodowych – systematycznie występując m.in w Mistrzostwach Polski. W zawodach brali udział zarówno młodzi chłopcy jak i dziewczyny.
Ring Sandomierz organizował również turnieje w mieście Sandomierz w których udział brali utytułowani bokserzy chociażby z Polski czy Wielkiej Brytanii.

Artur Chomiak Prezes Stowarzyszenia:
Bardzo się ciesze, ze doszliśmy do porozumienia z Patrykiem. Jest to miłośnik sportu, boksu i wierze ze wspólnymi siłami rozpromujemy Olimpijską dyscyplinę w mieście Sandomierz. Chcemy dotrzeć przede wszystkim do młodzieży. Otwarci będziemy jednak na kobiety i mężczyzn w rożnym przedziale wiekowym. Współpracowaliśmy z Patrykiem już wcześniej  i wiem ze łącząc siły będziemy działali dla dobra sportu co w takim mieście  jak Sandomierz jest bardzo potrzebne.
Patryk Konopka:
Mamy ambitne cele i plany  odnośnie rozwoju Boksu w Sandomierzu. Zainteresowanie tym sportem jest co potwierdza frekwencja chociażby na treningach w okresie zimowym gdzie trenowało około 40 osób.Chcemy dotrzeć z ofertą do mieszkańców w każdym przedziale wiekowym. Myślę, że już w okresie jesiennym będą widoczne pierwsze efekty naszej współpracy.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

tsa24.com2 grudnia 2020

Medale sandomierskich karateków

tsa24.com19 października 2020

II Jarski Bieg Na Zdrowie

tsa24.com5 października 2020

Mecz SPR Wisła Sandomierz vs SMS ZPRP Kielce – relacja

tsa24.com4 października 2020

Nowy klub Xtreme Fitness w VIVO! Stalowa Wola

tsa24.com30 września 2020

Fotorelacja i wyniki  III Leśnego Charytatywnego Festiwalu Sportu

tsa24.com28 września 2020

Zawodnicy Ring Sandomierz w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Karpat

tsa24.com24 września 2020

Trening na siłowni otwartej w ramach Narodowego Dnia Sportu

tsa24.com23 września 2020

“Świętokrzyskie kocha Sport”

tsa24.com21 września 2020