sport

Zmiany w Ring Sandomierz

Zmiany w Ring Sandomierz

Doszło do zmian w stowarzyszeniu Bokserskim RING SANDOMIERZ. Funkcję Vice Prezesa będzie sprawował Patryk Konopka. Zmiana wiąże się z tym, że sekcja RING SANDOMIERZ zawarła porozumienie z BOKS SKS WISŁA z sekcją, która wprawdzie nie jest oficjalnie zrzeszona ale cieszy się dużym zainteresowaniem biorąc pod uwagę frekwencję oraz rozgłos.
Ring Sandomierz funkcjonuje od 2014 roku. Prezesem stowarzyszenia jest Artur Chomiak. W Ring trenowali głównie młodzi, mieszkańcy Powiatu Sandomierskiego reprezentując tym samym klub w zawodach międzynarodowych – systematycznie występując m.in w Mistrzostwach Polski. W zawodach brali udział zarówno młodzi chłopcy jak i dziewczyny.
Ring Sandomierz organizował również turnieje w mieście Sandomierz w których udział brali utytułowani bokserzy chociażby z Polski czy Wielkiej Brytanii.

Artur Chomiak Prezes Stowarzyszenia:
Bardzo się ciesze, ze doszliśmy do porozumienia z Patrykiem. Jest to miłośnik sportu, boksu i wierze ze wspólnymi siłami rozpromujemy Olimpijską dyscyplinę w mieście Sandomierz. Chcemy dotrzeć przede wszystkim do młodzieży. Otwarci będziemy jednak na kobiety i mężczyzn w rożnym przedziale wiekowym. Współpracowaliśmy z Patrykiem już wcześniej  i wiem ze łącząc siły będziemy działali dla dobra sportu co w takim mieście  jak Sandomierz jest bardzo potrzebne.
Patryk Konopka:
Mamy ambitne cele i plany  odnośnie rozwoju Boksu w Sandomierzu. Zainteresowanie tym sportem jest co potwierdza frekwencja chociażby na treningach w okresie zimowym gdzie trenowało około 40 osób.Chcemy dotrzeć z ofertą do mieszkańców w każdym przedziale wiekowym. Myślę, że już w okresie jesiennym będą widoczne pierwsze efekty naszej współpracy.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

Rekordowa liczba zawodników na “Otwartym Turnieju Piłki Nożnej “

tsa24.com17 września 2020

Adam Kołodziej ze złotym medalem na Mistrzostwach Polski Juniorów

tsa24.com15 września 2020

Zakończenie I edycji Sandomierskiej Ligi Siatkówki Plażowej 2020

tsa24.com14 września 2020

Wyjątkowa oferta sklepu TIP-TOP ROWERY

tsa24.com24 sierpnia 2020

Piknik Rodzinny z SKS Wisła Sandomierz

tsa24.com22 lipca 2020

Zbieramy dla SPR Wisła Sandomierz

tsa24.com30 czerwca 2020

Karol Bielecki gościem specjalnym w Sandomierzu

tsa24.com23 czerwca 2020

Baseny i pływalnie znów mogą działać. Sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać

tsa24.com5 czerwca 2020

Place zabaw i siłownie pod chmurką ponownie otwarte od jutra

tsa24.com29 maja 2020