sport

Zmiany w Ring Sandomierz

Zmiany w Ring Sandomierz

Doszło do zmian w stowarzyszeniu Bokserskim RING SANDOMIERZ. Funkcję Vice Prezesa będzie sprawował Patryk Konopka. Zmiana wiąże się z tym, że sekcja RING SANDOMIERZ zawarła porozumienie z BOKS SKS WISŁA z sekcją, która wprawdzie nie jest oficjalnie zrzeszona ale cieszy się dużym zainteresowaniem biorąc pod uwagę frekwencję oraz rozgłos.
Ring Sandomierz funkcjonuje od 2014 roku. Prezesem stowarzyszenia jest Artur Chomiak. W Ring trenowali głównie młodzi, mieszkańcy Powiatu Sandomierskiego reprezentując tym samym klub w zawodach międzynarodowych – systematycznie występując m.in w Mistrzostwach Polski. W zawodach brali udział zarówno młodzi chłopcy jak i dziewczyny.
Ring Sandomierz organizował również turnieje w mieście Sandomierz w których udział brali utytułowani bokserzy chociażby z Polski czy Wielkiej Brytanii.

Artur Chomiak Prezes Stowarzyszenia:
Bardzo się ciesze, ze doszliśmy do porozumienia z Patrykiem. Jest to miłośnik sportu, boksu i wierze ze wspólnymi siłami rozpromujemy Olimpijską dyscyplinę w mieście Sandomierz. Chcemy dotrzeć przede wszystkim do młodzieży. Otwarci będziemy jednak na kobiety i mężczyzn w rożnym przedziale wiekowym. Współpracowaliśmy z Patrykiem już wcześniej  i wiem ze łącząc siły będziemy działali dla dobra sportu co w takim mieście  jak Sandomierz jest bardzo potrzebne.
Patryk Konopka:
Mamy ambitne cele i plany  odnośnie rozwoju Boksu w Sandomierzu. Zainteresowanie tym sportem jest co potwierdza frekwencja chociażby na treningach w okresie zimowym gdzie trenowało około 40 osób.Chcemy dotrzeć z ofertą do mieszkańców w każdym przedziale wiekowym. Myślę, że już w okresie jesiennym będą widoczne pierwsze efekty naszej współpracy.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w sport

Będzie modernizacja bieżni na stadionie

tsa24.com23 lipca 2021

W Klimontowie w ramach modernizacji boiska powstała szkółka kolarska

tsa24.com23 czerwca 2021

„Turniej Czwórmiasta – Czwórbój Sportowy”

tsa24.com21 czerwca 2021
karate

Udane zakończenie sezonu startowego

tsa24.com21 czerwca 2021

Podsumowanie szkolenia pływackiego

tsa24.com16 czerwca 2021

Świętokrzyski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych

tsa24.com16 czerwca 2021

Sukcesy sandomierskich akrobatek w Zblewie

tsa24.com2 czerwca 2021

Wielki sukces sandomierskich akrobatek

tsa24.com19 maja 2021

Memoriał Cichociemnych Spadochroniarzy AK

tsa24.com18 maja 2021