sport

Zostań Partnerem – Wspieraj SKS WISŁA!

Zostań Partnerem – Wspieraj SKS WISŁA!

Dołącz do Klubu 100 i firm wspierających Dumę Miasta!

Każdy zainteresowany – firma czy osoba prywatna może na miarę swoich możliwości Wspierać SKS WISŁA oczywiście w zamian za wszelkiego rodzaju reklamę.
Rodzaj rozreklamowania dzielimy w zależności na pakiety i formy finansowania. Wszystkich gorąco zachęcamy do współpracy!

Co Klub Wisła ma do zaoferowania? Zobaczcie sami!

wisła reklamy (8)

Reklama na stadionie w trakcie rozgrywania meczów i imprez organizowanych przez nasz klub. Baner reklamowy na trybunie głównej – na wprost odbywa się transmisja meczu przekazywana przez portal NadWisłą24.pl

wisła reklamy (4)

Reklama na stadionie w trakcie rozgrywania meczów i imprez organizowanych przez nasz klub. Baner reklamowy na płocie za bramką.

wisła reklamy (10)

Reklama na stadionie w trakcie rozgrywania meczów i imprez organizowanych przez nasz klub. Baner reklamowy na trybunie przeciwległej – na wprost publiczności. średnia frekwencja w rundzie wiosennej – 400 osób!

wisła reklamy (1)

Reklama na stadionie w trakcie rozgrywania meczów i imprez organizowanych przez nasz klub. Baner reklamowy na trybunie przeciwległej – na wprost publiczności. średnia frekwencja w rundzie wiosennej – 400 osób!

wisła reklamy (5)

Reklama na stadionie w trakcie rozgrywania meczów i imprez organizowanych przez nasz klub. Baner reklamowy na trybunie głównej. Widoczny dla publiki która zasiadła na Sektorach A,B,C.

wisła reklamy (7)

Umieszczenie loga w relacjach medialnych. Logo firmy wspierającej na bilecie meczowym. Średnia sprzedaż biletów to 400 sztuk!

wisła

Informacja o nawiązaniu współpracy na naszym portalu – Wspieram SKS WISŁA. Jak sami widzicie podawane informacje mają duży zasięg odbiorców!

wisła reklamy (9)

Umieszczenie loga w relacjach medialnych. Logo/nazwa firmy wspierającej na karnecie. Karnet nabywa ok. 50 osób na rundę.

wisła reklamy (11)

Logotyp/nazwa firmy na koszulce. Zamieszczenie znaku firmowego/hasła firmy wspierającej na strojach i sprzęcie sportowym. Na zdjęciu firma wspierająca reklamuje się na koszulkach treningowych. Piłkarze przed każdym meczem ligowym wychodzą w tych koszulkach na rozgrzewkę. Jest to dobra reklama dla firm nawet poza terenem naszego miasta. Dla przykładu mecz w Ostrowcu Sw. oglądało ok. 2.000 widzów!

wisła reklamy (2)

Logotyp/nazwa firmy na koszulce. Zamieszczenie znaku firmowego/hasła firmy wspierającej na strojach i sprzęcie sportowym. Na zdjęciu firmy wspierające reklamują się na oficjalnych strojach klubowych! Jest to dobra reklama dla firm nawet poza terenem naszego miasta. Dla przykładu mecz w Ostrowcu Św. oglądało ok. 2.000 widzów! Na przodzie widnieje logo firmy, która zasponsorowała stroje.

wisła reklamy (3)

Informacja o partnerach w relacjach medialnych. Nasi partnerzy przy okazji współpracy mogą liczyć na reklamę wśród naszych partnerów medialnych. Są to portale internetowe – tsa24.com, sandomierz24.info, nadwisla24.pl – portale cieszące się dużym zainteresowaniem. Dodatkowo informacja o firmach wspierających pojawia się w prasie przy okazji podsumowań zazwyczaj po rundzie czy po sezonie, dba o to Gazeta Codzienna Echo Dnia i Tygodnik Nadwiślanski. Informacja przy okazji podsumowania pojawia się również w Radiu Leliwa.

wisła reklamy (6)

Logo/nazwa w relacjach medialnych. Logo/nazwa firmy na plakacie meczowym. Plakaty są rozklejane w całym mieście i okolicach w miejscach widocznych, co daje duży zasięg do mieszkańców.

wisła_reklamaaa

Baner reklamowy na płocie przy stadionie.  Baner reklamowy na bramie głównej przy ruchliwej ul. Koseły o dużym natężeniu ruchu pieszym i samochodowym.

program

Nazwa firmy w programie meczowy. Program meczowy jest wydawany przy okazji meczów w Sandomierzu. Jest to bezpłatny dodatek do biletu dla wszystkich widzów.

 stra
 Informację na portalu dodawane są na bieżąco. Portal cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w śród mieszkańców Sandomierza.

 podziękowania
 Publiczne podziękowania dla Partnerów. Przy okazji ostatniego meczu w rundzie, w przerwie meczu Zarząd Klubu wręcza podziękowania wszystkim partnerom.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:wislasks@gmail.com  lub kontakt telefoniczny

Sebastian Wieczorek
698 – 389 – 347

Info: Wisła Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna powstaną w Łukawie

tsa24.com5 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com1 marca 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

tsa24.com9 lutego 2021

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

tsa24.com2 grudnia 2020

Medale sandomierskich karateków

tsa24.com19 października 2020

II Jarski Bieg Na Zdrowie

tsa24.com5 października 2020

Mecz SPR Wisła Sandomierz vs SMS ZPRP Kielce – relacja

tsa24.com4 października 2020

Nowy klub Xtreme Fitness w VIVO! Stalowa Wola

tsa24.com30 września 2020

Fotorelacja i wyniki  III Leśnego Charytatywnego Festiwalu Sportu

tsa24.com28 września 2020