sport

Zostań Partnerem – Wspieraj SKS WISŁA!

Zostań Partnerem – Wspieraj SKS WISŁA!

Dołącz do Klubu 100 i firm wspierających Dumę Miasta!

Każdy zainteresowany – firma czy osoba prywatna może na miarę swoich możliwości Wspierać SKS WISŁA oczywiście w zamian za wszelkiego rodzaju reklamę.
Rodzaj rozreklamowania dzielimy w zależności na pakiety i formy finansowania. Wszystkich gorąco zachęcamy do współpracy!

Co Klub Wisła ma do zaoferowania? Zobaczcie sami!

wisła reklamy (8)

Reklama na stadionie w trakcie rozgrywania meczów i imprez organizowanych przez nasz klub. Baner reklamowy na trybunie głównej – na wprost odbywa się transmisja meczu przekazywana przez portal NadWisłą24.pl

wisła reklamy (4)

Reklama na stadionie w trakcie rozgrywania meczów i imprez organizowanych przez nasz klub. Baner reklamowy na płocie za bramką.

wisła reklamy (10)

Reklama na stadionie w trakcie rozgrywania meczów i imprez organizowanych przez nasz klub. Baner reklamowy na trybunie przeciwległej – na wprost publiczności. średnia frekwencja w rundzie wiosennej – 400 osób!

wisła reklamy (1)

Reklama na stadionie w trakcie rozgrywania meczów i imprez organizowanych przez nasz klub. Baner reklamowy na trybunie przeciwległej – na wprost publiczności. średnia frekwencja w rundzie wiosennej – 400 osób!

wisła reklamy (5)

Reklama na stadionie w trakcie rozgrywania meczów i imprez organizowanych przez nasz klub. Baner reklamowy na trybunie głównej. Widoczny dla publiki która zasiadła na Sektorach A,B,C.

wisła reklamy (7)

Umieszczenie loga w relacjach medialnych. Logo firmy wspierającej na bilecie meczowym. Średnia sprzedaż biletów to 400 sztuk!

wisła

Informacja o nawiązaniu współpracy na naszym portalu – Wspieram SKS WISŁA. Jak sami widzicie podawane informacje mają duży zasięg odbiorców!

wisła reklamy (9)

Umieszczenie loga w relacjach medialnych. Logo/nazwa firmy wspierającej na karnecie. Karnet nabywa ok. 50 osób na rundę.

wisła reklamy (11)

Logotyp/nazwa firmy na koszulce. Zamieszczenie znaku firmowego/hasła firmy wspierającej na strojach i sprzęcie sportowym. Na zdjęciu firma wspierająca reklamuje się na koszulkach treningowych. Piłkarze przed każdym meczem ligowym wychodzą w tych koszulkach na rozgrzewkę. Jest to dobra reklama dla firm nawet poza terenem naszego miasta. Dla przykładu mecz w Ostrowcu Sw. oglądało ok. 2.000 widzów!

wisła reklamy (2)

Logotyp/nazwa firmy na koszulce. Zamieszczenie znaku firmowego/hasła firmy wspierającej na strojach i sprzęcie sportowym. Na zdjęciu firmy wspierające reklamują się na oficjalnych strojach klubowych! Jest to dobra reklama dla firm nawet poza terenem naszego miasta. Dla przykładu mecz w Ostrowcu Św. oglądało ok. 2.000 widzów! Na przodzie widnieje logo firmy, która zasponsorowała stroje.

wisła reklamy (3)

Informacja o partnerach w relacjach medialnych. Nasi partnerzy przy okazji współpracy mogą liczyć na reklamę wśród naszych partnerów medialnych. Są to portale internetowe – tsa24.com, sandomierz24.info, nadwisla24.pl – portale cieszące się dużym zainteresowaniem. Dodatkowo informacja o firmach wspierających pojawia się w prasie przy okazji podsumowań zazwyczaj po rundzie czy po sezonie, dba o to Gazeta Codzienna Echo Dnia i Tygodnik Nadwiślanski. Informacja przy okazji podsumowania pojawia się również w Radiu Leliwa.

wisła reklamy (6)

Logo/nazwa w relacjach medialnych. Logo/nazwa firmy na plakacie meczowym. Plakaty są rozklejane w całym mieście i okolicach w miejscach widocznych, co daje duży zasięg do mieszkańców.

wisła_reklamaaa

Baner reklamowy na płocie przy stadionie.  Baner reklamowy na bramie głównej przy ruchliwej ul. Koseły o dużym natężeniu ruchu pieszym i samochodowym.

program

Nazwa firmy w programie meczowy. Program meczowy jest wydawany przy okazji meczów w Sandomierzu. Jest to bezpłatny dodatek do biletu dla wszystkich widzów.

 stra
 Informację na portalu dodawane są na bieżąco. Portal cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w śród mieszkańców Sandomierza.

 podziękowania
 Publiczne podziękowania dla Partnerów. Przy okazji ostatniego meczu w rundzie, w przerwie meczu Zarząd Klubu wręcza podziękowania wszystkim partnerom.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:wislasks@gmail.com  lub kontakt telefoniczny

Sebastian Wieczorek
698 – 389 – 347

Info: Wisła Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Podsumowanie szkolenia pływackiego

tsa24.com16 czerwca 2021

Świętokrzyski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych

tsa24.com16 czerwca 2021

Sukcesy sandomierskich akrobatek w Zblewie

tsa24.com2 czerwca 2021

Wielki sukces sandomierskich akrobatek

tsa24.com19 maja 2021

Memoriał Cichociemnych Spadochroniarzy AK

tsa24.com18 maja 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Sandomierza

tsa24.com12 maja 2021

Pilnie ! Poszukiwani wolontariusze, którzy mogą wesprzeć rodziców Bartusia

tsa24.com21 kwietnia 2021

Aleksandra Skubida ze srebrem

tsa24.com15 marca 2021

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna powstaną w Łukawie

tsa24.com5 marca 2021